Pozadia pre váš počítač zo zariadení Microsoft Surface

0

Pozadia, ktoré majú produkty Surface si môžete stiahnuť aj vy.

Microsoft tieto produkty promuje so špeciálnou edíciou pozadí na pracovnú plochu. Je to podobné, ako pri pozadiach, ktoré špeciálne dostávajú nové iPhony alebo iné zariadenia, napríklad na Androide.

Na serveri Wallpaper Hub si môžete vybrať z rôznych pozadí, aktuálne dokonca z tých, ktoré ešte neboli oficiálne publikované. Na náhľad treba kliknúť a zobrazia sa možnosti pre konkrétny obrázok. Takto máte na výber v akom rozlíšení ho chcete stiahnuť.

Pozadia ako téma sú stále obľúbenou súčasťou a platí nielen pre Windows ale aj mobilné operačné systémy. Vďaka aplikácii Bing Wallpapers si môžete nechať zmeniť obrázok pozadia automaticky a to priamo z databáze, ktorú používa aj vyhľadávač Bing. Podobná funkcionalita sa pripravuje aj pre Windows 10.

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Ako odstrániť pozadie z fotky?

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár