Dostupné informácie hovoria o predbežných cenníkoch, ktoré ešte len spoločnosť Apple plánuje zverejniť. Služba Apple Arcade by mala stáť 4,99 amerických dolárov a Apple TV+ 9,99 amerických dolárov za mesiac.

Spoločnosť Apple má v pláne pustiť nové služby, ktoré potešia a zaujmú široké spektrum používateľov Apple zariadení. 

Jednou z týchto služieb je Apple Arcade, ktorá poskytne používateľom, ktorí si ju predplatia, viac ako 100 hier bez ďalších reklám a potrebných dodatočných nákupov. Odhadovaná cena má byť v hodnote 4,99 amerických dolárov za mesačné predplatné s tým, že ho môže využívať až šesť členov rodiny. Podľa informácií má byť k dispozícii aj bezplatná mesačná skúšobná verzia. 

Služba Apple TV+ pôvodne rátala s rozpočtom na úrovni jednej miliardy amerických dolárov, podľa viacerých zdrojov sa už táto cifra navýšila na 6 miliárd dolárov. Spustenie služby je naplánované na november tohto roku. 

Súčasťou predplatného majú byť nové seriály, ktoré rátajú aj s hviezdnym obsadením. Môžeme povedať, že zo strany spoločnosti Apple sa jedná o snahu vytvorenia konkurencie pre populárnu službu Netflix a HBO GO.

Odhadovaná cena by mala byť vo výške 9,99 amerických dolárov za mesačné predplatné.

Zdroj: MacRumors, MacRumors

Prečítajte si aj:

Inteligentné hodinky Apple Watch prídu s titánovým a keramickým puzdrom

Značky: