Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

HONOR Magic4Pro je vlajková loď po všetkých smeroch, pýši sa špičkovou prelomovou filmovou výbavou na natáčanie videí IMAX Enhanced a aj posilneným zabezpečením vrátane režimu pre privátne hovory.

Dlho očakávaný prémiový vlajkový mobilný telefón HONOR Magic4 Pro je na Slovensku oddnes v predaji exkluzívne u operátora Orange. Vôbec prvá vlajková loď na slovenskom trhu po osamostatnení značky HONOR vyniká ikonickým dizajnom, prelomovou výbavou IMAX Enhanced pre natáčanie videí i fotografovanie, ktorá bola ocenená zlatou kategóriou DXOMARK, špičkovým procesorom Snapdragon 8 Gen 1, aj posilneným zabezpečením vrátane režimu privátnych hovorov. Navyše prví zákazníci HONOR Magic4 Pro získajú super výkonný notebook HONOR MagicBook X15 ako darček zadarmo! A to nie je všetko, všetci tiež môžu využiť zvýhodnený VIP servis.

Výkon prvotriednej vlajkovej lode vďaka najnovšiemu čipu Snapdragon 8 Gen 1

HONOR Magic4 Pro poháňa najnovšia mobilná platforma Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 5G, ktorá prináša bezkonkurenčný výkon. Vďaka v súčasnej dobe najmodernejšej architektúre Qualcomm 7th Gen AI a Cortex-X2 CPU, dokáže séria HONOR Magic4 zaručiť ultravysokú rýchlosť a zároveň vysokú úroveň efektivity. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou, má séria HONOR Magic4 vylepšený výkon CPU o 20%, GPU dosahuje o 30% lepšie výkony a kapacity využitia umelej inteligencie poskočili o 300%. Séria HONOR Magic4 disponuje 8 GB RAM a možnosťou rozšírenia cez externé úložisko až na 256 GB tak, aby ste si mohli užiť naozaj plynulý a neprerušený zážitok a stabilný výkon.

Pre skutočný zážitok z vlajkovej lode, je séria HONOR Magic4 tiež podporená technológiou HONOR Turbo, ktorá zaistí maximalizovanie kapacity čipu. Operačný systém HONOR Turbo X sa postará o to, že hardvér a softvér pracujú bez prerušenia spoločne, tak aby zvýšili plynulosť a znížili opotrebenie a spotrebu batérie. Na vyrovnanie výkonu telefónu pri hraní hier, HONOR prichádza s vôbec prvou technológiou v odvetví, ktorá je podporovaná umelou inteligenciou – GPU Turbo X. Tá zaručí mimoriadne vysokú snímkovú frekvenciu a pripojenie k sieti, a naopak veľmi nízku latenciu. Vyhovie tak aj najnáročnejším požiadavkám na hranie hier na mobile vo vysokej kvalite a poskytne plynulú grafiku.

Symetrický dizajn a displej so zaoblením na štyroch hranách

HONOR Magic4 Pro je navrhnutý v nádhernom ikonickom a symetrickom dizajne HONOR, „Eye of Muse” so 6,81” LTPO displejom, ktorý je zaoblený na štyroch hranách a ultratenkým skosením pre skutočný vizuálny zážitok a dizajn pre maximálny komfort pri držaní v ruke.

Displej HONOR Magic4 Pro zobrazí až 1,07 miliardy farieb a podporuje 100% DCI-P3. Tým tak zvyšuje ostrosť a ponúka reálnejšie farebné rozlíšenie, ako môžete vidieť napr. v kine alebo si užijete ešte živší herný zážitok. Pri videách s HDR 10+ je každý záber na HONOR Magic4 Pro živší, a to aj vďaka displeju s vyššou dynamickou škálou a lepším farebným rozlíšením.

HONOR Magic4 Pro tiež dokáže plynulo automaticky a v reálnom čase prechádzať medzi SDR a HDR a zvyšuje tak snímkovaciu frekvenciu vrátane vyrovnávacej kompenzácie, založenej na MEMC technológii. Vďaka tomu si užijete vernejší vizuálny zážitok pri prezeraní akéhokoľvek obsahu, vrátane videí, grafík, filmov, hier a ďalších vo vysokom rozlíšení. Zároveň technológia PWM (Pulse Width Modulation) 1920 Hz minimalizuje zaťaženie očí pri horšom osvetlení.

Výbava pre fotografovanie a kinematografické natáčanie s Magic-Log Movie Master

HONOR Magic4 Pro s trojicou fotoaparátov útočí  na doterajší benchmark v odvetví: 50MPx široký fotoaparát v balení s 1/1,56” farebným senzorom, 50MPx 122o ultraširoký fotoaparát a 64MPx periskopický teleobjektív. Všetko je poháňané najlepšou fotografickou výbavou v kategórii, ktorá dokáže zaručiť nádherne čisté fotografie a natáčanie vo filmovej kvalite. Séria HONOR Magic4 je  vybavená funkciou Magic-Log Movie Master a filmovými efektmi za využitia umelej inteligencie. Vďaka tomu vôbec prvýkrát v tomto odvetví dokáže mobilný telefón vytvoriť 10-bitové Log 4K video nahrávané v 60fps (frames per second).Bežne využívaný formát na natáčanie filmov v profesionálnej kvalite, vám pomôže dosiahnuť farebné rozlíšenie HDR vo filmovej kvalite. Vďaka technológii Cinematic 3D LUT (Look Up Table), si videá môžete editovať v prémiovom farebnom spektre, ktoré je vhodné pre filmový priemysel. Aj začínajúci filmári tak môžu mať profesionálne videá
v Hollywoodskom štýle a nálade.

Super výkonné 100W rýchle nabíjanie HONOR SuperCharge

HONOR Magic4 Pro disponuje ultra kapacitnou 4600mAh batériou vrátane HONOR SuperCharge rýchleho nabíjania. Zaručí vám tak dlhú výdrž na jedno nabitie počas celého dňa. So 100W drôtovým adaptérom s technológiou rýchlo nabíjania HONOR SuperCharge, je HONOR Magic4 Pro nabitý na 100% len za 30 minút.

Personalizované prostredie a pokročilé zabezpečenie dát aj súkromia

Séria HONOR Magic4 je vybavená najnovším HONOR Magic UI 6.0 bežiacim na Android 12. Ponúka tak širokú škálu pokročilých vychytávok, ako si upraviť užívateľské prostredie na mieru tak, aby vám čo najviac vyhovovalo. Vďaka vyhodnocovaniu kontextu, predikcii profilu užívateľa a algoritmu šikovného učenia sa dokáže Magic UI 6.0 na sérii smartfónov HONOR Magic4 Series v podstate správať ako taký personalizovaný asistent, ktorý sa učí z vašich zvyklostí, aby vám dokázal ponúknuť aplikácie a aktualizácie priamo pre vás.

Na základe mobilnej platformy Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, séria HONOR Magic4 prichádza s duálnym systémom zabezpečenia (HTEE+QTEE), ktorý zaisťuje zvýšené požiadavky pre lepšie zabezpečenie naprieč kľúčovými systémami po celom svete. Séria HONOR Magic4 je tiež vybavená oddeleným bezpečnostným čipom, poskytujúcim maximum zabezpečenia pre heslá alebo biometrické údaje ako je odomykanie tvárou (Face ID) alebo odtlačok prsta. HONOR Magic4 Pro má vo výbave aj 3D sonický senzor Qualcomm Gen 2 pre momentálne svetovo najvyššiu výkonnosť. Je to najtenšie a najspoľahlivejšie riešenie pre zabezpečenie odtlačkom prsta. Autentifikácia sa vykonáva vďaka jedinému dotyku s využitím zvukových vĺn namiesto svetla na rozpoznanie dôveryhodného užívateľa.

Farebné prevedenie a dostupnosť

Prémiový vlajkový mobilný telefón HONOR Magic4 Pro prichádza na Slovensko v elegantnom farebnom variante Midnight Black.

K zakúpeniu je práve teraz exkluzívne len u operátora Orange za cenu 1 099 €  u ktorého navyše práve teraz získate ešte super výkonný ultrabook HONOR MagicBook X15 zadarmo ako darček! Všetci zákazníci môžu taktiež využiť tzv. VIP Servis. Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach HONOR:

https://www.hihonor.com/cz/club/

 [o1]Vymeniť obrázok za SK

Značky: