Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Honor Magic4 získal ocenenie od DxOMark – Gold Camera Label, zlaté ocenenie pre foto a video funkcie.

Celkové skóre je 131 bodov za hlavný fotoaparát. Po tom, čo HONOR Magic4 Ultimate dosiahol najvyššie skóre za fotoaparát, ako sme informovali v marci tohto roku, je to ďalšie ocenenie pre celý rad Magic4.

„S novými modelmi radu HONOR Magic4 spoločnosť HONOR demonštruje vysokú kapacitu funkcií a inovácií v oblasti fotografie a videotvorby,“ povedal Hervé Macudzinski, Image Quality Director spoločnosti DxOMark. „V porovnaní s predchádzajúcou generáciou urobil HONOR ďalší skok vo výkone fotoaparátu. Magic4 Pro je jedným z najlepších mobilných telefónov z hľadiska kvality fotografií.“

Výkonná kombinácia troch kamier pozostávajúca z 50 Mpx širokouhlého fotoaparátu s 1/1,56″ farebným snímačom, 50Mpx 122° ultraširokouhlého fotoaparátu a 64Mpx periskopického teleobjektívu vybaveného najlepšou dnes dostupnou technológiou Ultra-Fusion je to, čo umožňuje fotoaparátu HONOR Magic4 Pro zachytávať snímky v takom vysokom rozlíšení, s neuveriteľnou presnosťou detailov a z veľkej vzdialenosti. 50Mpx širokouhlý fotoaparát poskytuje až o 65 % vyššiu ostrosť vďaka počítačovému fotografickému vybaveniu. 64Mpx periskopický teleobjektív sa stará o 3,5-násobný optický zoom a 100-násobný digitálny zoom, pričom obraz je o 160 % ostrejší a má jasnejšie rozlíšenie.

HONOR Magic4 Pro je tiež jedným z mála mobilných telefónov s technológiou IMAX Enhanced. Vďaka HONOR Magic-Log master módu a filmovým efektom s podporou umelej inteligencie dokáže vytvoriť ako prvý 10-bitové video Log 4K pri 60 snímkach za sekundu na mobilnom telefóne a navyše v kvalite HDR. HONOR Magic4 Pro je tiež vybavený filmovým 3D LUT (Look Up Table). Takže natáčanie videí je skutočne v hollywoodskom štýle aj bez drahého filmového štábu.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.