Prerobené AirPods Max: Za ich cenu si kúpite byt

0

Slúchadlá určené pre tých, čo chcú niečo jedinečné a špeciálne.

Práve na to sa špecializuje ruská firma Caviar, ktorá stojí za nejednou úpravou smartfónu od Samsungu, iPhonov, botasiek alebo napríklad hodiniek. Cena 108 000 USD je poriadne vysoká a pravdepodobne by prekonala odhady mnohých z vás.

Najnovšie Apple AirPods Max stoja 649 eur, testovali sme ich u nás v redakcii. Na Slovensku sa dajú zatiaľ iba predobjednať. Slúchadlá sú vyhotovené z 18 karátového zlata. Zlaté prvky sú na mušliach a na spojovacom oblúku. Náušníky a spojovací most má poťah z krokodílej kože. Dostupné budú v čiernej a bielej farbe.

Otázka však môže byť iná. Krátko po prvých testoch sa objavili problémy s kondenzáciou vody priamo v slúchadlách. Náušníky bolo treba dať dole a vodu doslova vyliať alebo poutierať. Doprava zadarmo po celom svete je príjemný benefit, pre cieľovú skupinu to asi nebude hlavný argument, prečo kúpiť nové AirPodsy v tejto cene.

Zdroj + obrázky: Caviar

Prečítajte si aj:

Caviar sa opäť predviedol: Predstavil nové Airpods Pro zo zlata s rekordnou cenou

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár