Priaznivci značky MINI sa stretnú na Muráni

0

V okolí Muránskej planiny sa uskutoční najobľúbenejší zraz majiteľov a fanúšikov MINI na Slovensku. Vítaní sú priaznivci klasických Mini aj nových modelov MINI.

Bratislava. Muránska planina, známa svojou prírodou a voľne žijúcimi divokými koňmi, privíta v termíne 8. 6. 2018 – 10. 6. 2018 už 26. Slovenský zraz MINI. Vítaní sú majitelia klasických vozidiel značky Mini ale aj vozidiel MINI zo súčasnosti ako aj noví majitelia týchto kultových vozidiel, ktorí ešte nenavštívili žiadne stretnutie a chceli by sa zoznámiť s partiou fanúšikov MINI. Stretnutie, ktorého hlavným miestom bude penzión Predná hora, je rodinného typu, preto je vhodné aj pre rodiny s deťmi.

Organizátorom podujatia 26.Slovenský zraz MINI je už tradične Slovenský Klub MINI. Viac informácií a prihlášku nájdete tu.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár