Príďte podporiť tím ŠKODA Slovakia Motorsport do Trebišova

0

Posledný augustový víkend prebehne ďalší boj o titul v rámci seriálu Majstrovstiev Slovenska v rely. Východ Slovenska bude už tradične hostiť preteky DeutschMann Rallye Trebišov, ktoré sa odohrajú v termín od 30. do 31. augusta. O prvé miesto zabojuje aj posádka Martin Koči / Radovan Mozner ml. z tímu ŠKODA Slovakia Motorsport. 

Posádka pozýva všetkých fanúšikov tohto adrenalínového motoršportu, aby prišli slovenské duo podporiť. „Náš tím už minulý rok ukázal, že v Trebišove vie získať absolútne prvenstvo a s náskokom poraziť súperov. Máme preto ambície zopakovať minuloročný výsledok a obhájiť úspechy a povesť tímu ŠKODA Slovakia Motorsport,“ uviedol Marek Růžička, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko a dodal: „Fanúšikov motoršportu zároveň srdečne pozývame, aby si toto podujatie vychutnali s nami a prišli povzbudiť svojich favoritov.

Piata súťaž v Majstrovstvách Slovenska v rely bude pozostávať zo siedmych rýchlostných skúšok s jemne pozmenenou trasou oproti minulým ročníkom, pričom nebude chýbať mnoho stúpania a klesania či divácky atraktívne ostré ľavo- i pravotočivé zákruty. Do súťaže v Trebišove sa prihlásilo zatiaľ takmer 40 jazdcov.

Tretí ročník DeutschMann Rallye Trebišov sa uskutoční počas posledného augustového víkendu (30. – 31. mája) v Trebišove. Do konca šampionátu Majstrovstiev Slovenska v rely 2019 chýba posádke na závodnej ŠKODA Fabia R5 absolvovať už len septembrové preteky vo Veľkom Krtíši a záverečné preteky v polovici októbra na Rally Košice.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár