Spoločnosť Logitech ohlásila uvedenie krytu s klávesnicou Logitech CREATE Keyboard Case pre iPad Pro, ktorý bol vyvinutý v úzkej spolupráci so spoločnosťou Apple s cieľom plne využiť prednosti nového rozhrania s názvom Smart Connector. Výsledkom je, že Logitech ako prvý externý dodávateľ na trh uvedie klávesnicu kompatibilnú s rozhraním Smart Connector, ktoré eliminuje nutnosť klávesnicu zapínať, nastavovať alebo dobíjať a je pripravená, kedykoľvek ju budete potrebovať.

Kryt s klávesnicou Logitech CREATE Keyboard Case pracuje v spojení s novým rozhraním Smart Connector, takže sa automaticky zapne a spáruje s iPad Pro, akonáhle ju uvediete do polohy pre písanie – nie je nutné ju párovať cez rozhranie Bluetooth. A pretože klávesnica Logitech CREATE je napájaná z iPadu Pro, nemusíte myslieť na jej dobíjanie. Intuitívne rozloženie kláves s plnou veľkosťou umožňuje písať ľahko a pomôže vám plne využiť prednosti širokých možností ovládania, ktoré iPad Pro ponúka spoločne s novými funkciami operačného systému iOS 9. Kryt poskytuje ochranu v tenkom a ľahkom prevedení a vysoko kvalitná pevne tkanina pomôže odolávať náhodným nárazom, poškriabaniu a poliatiu.

Kryt s klávesnicou Logitech CREATE Keyboard Case pre iPad Pre bude v USA a vybraných európskych a ázijských krajinách k dispozícii v dobe, kedy bude možné zakúpiť iPad Pro.

Pozrite si tiež:

Predstavenie nového tabletu Apple iPad Pro

 

Značky: