Quibi TV pre tých, ktorí nemajú čas

0

Porucha sústredenia alebo nový trend?

Quibi TV je špeciálny projekt, ako priniesť sledovanie seriálov a filmov pre zaneprázdnených či lepšie povedané roztržitých ľudí. Nech už sú štatistiky o tom, ako mileniálovia rôzne generácie označované písmenami na konci abecedy rôzne, je tu TV so zaujímavým nápadom.

Faktom je, že ide o platformu na sledovanie video obsahu špeciálne kráteného. To by presne odpovedalo spôsobu trávenia času na smartfóne.

Vlastne aplikácia nie je dostupná ani pre webový prehliadač alebo inú formu sledovania. Potrebujete zariadenie s Android OS alebo iOS. Mnoho používateľov týchto zariadení nechce sledovať 40-minútové seriály.

Quibi TV poskytne sledovanie podstatne kratších epizód, prípadne obsah upravený tak, aby mal viac kratších častí. Ide o 10 a menej minútové diely. Takisto budú prispôsobené pri sledovaní na výšku. Zaujímavý nápad, ideálny napríklad na sledovanie dokumentov.

Aplikácia zatiaľ nie je dostupná v našom regióne. Mesačné predplatné štartuje na sume 5 USD a je tu 90-dňová doba na vyskúšanie zadarmo. Klasické seriály a filmy nevymiznú, no toto je formát, ktorému predpovedáme úspech. A ak máte viac času, pokojne si pozriete viac dielov nejakého seriálu za sebou.

Zdroj: Quibi TV

Prečítajte si aj:

Netflix dostal české rozhranie a viac českého obsahu: Takto si ho aktivujete

 

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>