Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Futbalový klub Real Madrid dnes počas spoločného slávnostného podpisu v Ciudad Real Madrid oznámil uzavretie globálnej technologickej spolupráce so spoločnosťou HP.

V rámci tejto dlhodobej dohody bude spoločnosť HP prvou značkou, ktorej logo sa objaví na rukáve dresu Realu Madrid v 121-ročnej histórii klubu. Sponzorstvo sa vzťahuje na mužské aj ženské tímy a mládežnícke programy.

Spoločnosť HP sa tak stane technologickým partnerom klubu. Cieľom spolupráce je urýchliť digitálnu transformáciu klubových priestorov a vylepšiť zážitok fanúšikov Realu Madrid v rekonštruovanom komplexe Santiago Bernabeu aj mimo neho.

„HP a Real Madrid sú dve ikonické globálne značky so spoločnou vášňou: potešiť fanúšikov, podporiť výnimočné výkony, ale aj lokálne komunity,“ povedal Antonio Lucio, riaditeľ marketingu a korporátnych záležitostí spoločnosti HP. „Je nám cťou spolupracovať s Realom Madrid a vidíme mnoho príležitostí, ako využiť silu technológií a značky HP na vytváranie úplne nových zážitkov pre fanúšikov. Zároveň chceme spoločne podporovať lokálne komunity.“

V nových dresoch z logom sa hráči predstavia v derby proti Atléticu Madrid

K slávnostnému podpisu sa pripojili zástupcovia oboch organizácií, vrátane prezidenta Realu Madrid Florentina Péreza, Antonia Lucia z HP a kapitánov mužského aj ženského futbalového tímu. Hráči Realu Madrid sa s novým sponzorom prvýkrát predstavia 4. februára počas zápasu s Atléticom Madrid.

„Som nesmierne hrdý na to, že môžem spoločnosť HP privítať v rodine Realu Madrid,“ uviedol riaditeľ pre inštitucionálne vzťahy Emilio Butragueño. „HP prirodzene zapadá do kultúry Realu Madrid a sme nadšení, že môžeme spolupracovať na rozvoji športu a komunity novými spôsobmi.“ Obe značky zdieľajú víziu posilňovania komunít a inklúzie prostredníctvom športu a technológií.

Spoločnosť HP rieši preklenutie digitálnej priepasti prostredníctvom iniciatív, ktoré urýchľujú digitálnu rovnosť pre milióny ľudí na celom svete, Real Madrid sa zase zaviazal k vytvoreniu inkluzívnejšej športovej komunity. Prostredníctvom nového partnerstva budú obe spoločnosti tiež spoločne vytvárať programy, ktoré sa zaoberajú spoločenskými problémami.

Značky: