Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Slovenská firma Resco, jeden z globálnych lídrov vo vývoji crossplatformového mobilného softvéru, sa ako jediná z našej krajiny zúčastnila svetovej konferencie Microsoft Envision. Resco, ktoré predáva svoje mobilné technológie od USA až po Austráliu, bolo zároveň zlatým partnerom významnej konferencie.

Hostiteľom Microsoft Envision bol samotný šéf Microsoftu Satya Nadella.

Slováci zo svetovej firmy Resco odprezentovali svoje mobilné CRM riešenia a potrebu mobility v biznise na významnej konferencii Microsoft Envision v New Orleans. Vrcholného podujatia zameraného na pokrokové myslenie v oblasti podnikania a techniky sa zúčastnilo približne 6000 návštevníkov. Medzi kľúčovými spíkrami nechýbali: šéf Microsoftu, Satya Nadella, CMO, Chris Capossela, či americký astronaut kapitán Scott Kelly. Primárnou tému konferencie bola digitálna transformácia. Resco v rámci svojich odborných panelov zviditeľnilo aj Slovensko.

Envision_29_web2016_3_nowat

„Resco nechýbalo ani v hlavných prednáškach, mobilnú aplikáciu postavenú na našej technológií ukázali zástupcovia spoločností Microsoft a Ecolab. V promo stánkoch sme sa hrdo hlásili k Slovensku, o čom svedčí aj štátny znak na paneloch,“ uviedol Radomír Vozár, CEO spoločnosti Resco.

Resco, ktoré na konferencii reprezentovali aj hlavní predstavitelia firmy:  Radomír Vozár, CEO Resco, Eduard Kirchner, CFO Resco, Miroslav Pomšár, Head of Software Development, či Ivan Staňo, Director of Americas Operations, zároveň oznámilo odkúpenie konkurenčného CRM riešenia od holandskej firmy CWR.

 „Záujem o mobilitu aj naše mobilné CRM riešenia neustále rastie, čo sme postrehli aj u návštevníkov priamo v našom stánku. Vďaka zlatému partnerstvu sme mali široké možnosti prezentácie –  veľký a viditeľný stánok, vlastné prednášky v expo hall, ale aj prednášku v hlavnom programe na tému mobility, na ktorú sme pozvali prednášať aj nášho amerického zákazníka, ktorý sa podelil o svoje skúsenosti,“ doplnil Radomír Vozár.

Spoločnosť Resco pravidelne sponzorovala najväčšiu konferenciu pre MS Dynamics produkty s názvom Microsoft Convergence. Tento rok sa konferencia uskutočnila v novom formáte pod názvom  Microsoft Envision.

Envision_7_web2016_3_nowat

„Konferencie Microsoft Envision sa zúčastnili najmä biznis lídri z celého sveta. V porovnaní s Microsoft Convergence sa fokusuje namiesto špecifických produktov na širšie odvetvia. Pre Resco je skvelou príležitosťou stretnúť sa s našimi partnermi, ale aj s potenciálnymi korporátnymi zákazníkmi,“ uzavrel Radomír Vozár z Resco.

Slovenskú firmu Resco založili Radomír Vozár s Eduardom Kirchnerom a Marcelom Šaffom v roku 1999, od roku 2003 sa venuje  mobilným CRM riešeniam. Dnes Resco predáva svoje mobilné technológie po celom svete. Jeho zákazníci sú z USA, Ruska, Brazílie, Veľkej Británie či Austrálie. Jedným z cieľov spoločnosti je rozšíriť osvetu efektívneho využívania mobilných informačných systémov na Slovensku.

Značky: