Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak uvádza na slovenský trh nový model strednej triedy Galaxy J3 (2016).

Telefón je vybavený LTE modulom pre rýchle pripojenie k internetu, výkonným procesorom a 1,5 GB RAM pamäte. Zariadenie má novo prepracovaný zaoblený dizajn s tenkým rámikom, do ktorého je zasadený veľký 5″ Super AMOLED displej s HD rozlíšením (1280 x 720). Jemnosť displeja tak dosahuje hodnotu
295 ppi, vďaka čomu sú všetky zobrazené texty, obrázky a videá veľmi jasné a detailne ostré.

Displej zabezpečuje vernú reprodukciu farieb, vysoký kontrast a jas, a to aj za denného svetla na priamom slnku, zatiaľ čo znižuje energetické nároky a optimalizuje spotrebu. Batéria s kapacitou 2 600 mAh zaistí dlhú životnosť na jedno nabitie, zodpovedajúcu až 15 hodinám hovoru, alebo 12 hodinám sledovanie video obsahu. V prípade potreby extra dlhej životnosti je k dispozícii režim Extrémneho šetrenia energie, ktorý prepne displej do čierno-bieleho režimu a zaistí úplne minimálnu spotrebu energie.

Smartfón Galaxy J3 (2016) je vybavený dvoma fotoaparátmi. Zadná kamera so svetelnosťou F2.2 je vybavená 8-Megapixelovým senzorom a prisvetľovacou diódou. Na prednej strane je kamera so svetelnosťou F2.2 a 5-Megapixelovým senzorom. S pohotovostným režimom Quick Launch je možné fotoaparát kedykoľvek spustiť dvojitým stlačením tlačidla HOME.

K novému smartfónu Galaxy J3 (2016) si zákazníci môžu zaobstarať aj ochranné flipové puzdro. Na výber bude v čiernej alebo bielej farbe za cenu 14,90 €. Samsung Galaxy J3 (2016) bude na slovenskom trhu k dispozícii v Single SIM a DUAL SIM variante a vo farbách čiernej, bielej a zlatej koncom marca 2016 za odporúčanú maloobchodnú cenu 189 €.

Značky: