Veľká kapacita však nie je všetko.

Súťaž medzi Samsungom a Applom môžeme vidieť celé roky. Obe spoločnosti sa snažia neustále predbiehať a chcú tak ponúknuť svojim klientom to najlepšie. Samsung je toho teraz dôkazom, keď údajne chce do svojej vlajkovej lode Galaxy Note 9 integrovať batériu s kapacitou 4000 mAh. iPhone X má pre zmenu len 2716 mAh.

Väčšia kapacita batérie neznamená ale všetko. iPhonu X jeho kapacita batérie v pohode postačuje na celodennú prevádzku, no dokáže potiahnuť aj výrazne viac. Ak by Galaxy Note 9 mal rovnakú kapacitu batérie ako má iPhone X tak by zrejme nevydržal ani jeden deň od rána do večera. Galaxy Note 9 nie je ale jediný smartfón s takouto kapacitou. 4000 mAh aktuálne ponúka aj Huawei P20 Pro, prípadne niektoré zariadenia od Xiaomi a Asusu ponúkajú už viac ako 5000 mAh.

Samsung Galaxy Note 9 by mal ponúknuť 6,3-palcový SuperAMOLED displej, jack pre slúchadlá a procesor Exynos 9810 či Snapdragon 845. Chýbať nebude ani dotykové pero S Pen. Príchod tejto vlajkovej lode sa očakáva v auguste tohto roka.

Zdroj: CultOfMac

Prečítajte si aj:

Samsung Galaxy Note 9: Koncept, ktorý spraví aj z iPhone X šedý priemer

Značky: