Samsung pracuje na vlastnom hernom smartfóne s aktívnym chladením

0

Aj keď popularita herných telefónov pomaly stúpa, Samsung sa týmto segmentom nikdy nezaoberal.

Spoločnosť sa namiesto toho rozhodla viac sústrediť na svoje štandardné modely a tiež na skladacie telefóny. Vyzerá to však tak, že vývoj na trhu s hernými smartfónmi začína byť zaujímavý aj pre Samsung.

Podľa nedávnej prihlášky o pridelenie ochrannej známky v Európe sa zdá, že Samsung by mohol pracovať na telefóne s chladiacim systémom „Activate Fan Mode“, ktorý nebude určený iba pre telefóny, ale dostane sa aj na tablety.

Na základe tejto prihlášky tak môžeme predpokladať, že Samsung pripravuje herné zariadenie, ktoré bude používať aktívne chladenie. Podobné pokročilé riešenia sme mohli vidieť už na veľkom množstve konkurenčných herných telefónov.

Po Activate Fan Mode, bola 12. mája 2021 podaná ďalšia prihláška pre „Unleash Your Fan Power“ a nepochybne súvisí s „Activate Fan Mode“.

Herného smartfónu od Samsungu by sme sa mohli dočkať v druhej polovici tohto roka.

Zdroj: Phandroid

Prečítajte si aj:

Samsung posilňuje spoluprácu s Googlom: Viaceré modely Galaxy Watch dostanú Wear OS

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár