Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Priamy prenos prebehne v piatok 15. marca od 10:00 hod. a bude dostupný na webovej stránke Škoda Storyboard a na profiloch spoločnosti na sociálnych sieťach. Škoda Auto predstaví finančné údaje za rok 2023 a načrtne vývoj a strategické plány do budúcnosti. Automobilka vôbec prvýkrát poodhalí dizajn úplne nového elektromobilu

Škoda Auto bude tohtoročnú výročnú tlačovú konferenciu vysielať online v piatok 15. marca o 10:00 SEČ. Priamy prenos bude k dispozícii na stránke Škoda Storyboard a na oficiálnych profiloch spoločnosti na sociálnych sieťach. Automobilka predstaví kľúčové finančné ukazovatele za rok 2023 a poskytne výhľad na budúci vývoj a strategické plány. Škoda Auto sa okrem toho podelí o exkluzívnu ukážku dizajnového konceptu svojho pripravovaného plne elektrického automobilu.

Klaus Zellmer, predseda predstavenstva spoločnosti Škoda Auto, sa zameria na aktivity a výsledky spoločnosti za uplynulý finančný rok. Okrem toho vystúpi Holger Peters, člen predstavenstva za oblasť financií, IT a právnych záležitostí, ktorý poskytne podrobnejší prehľad hlavných finančných ukazovateľov. Martin Jahn, člen predstavenstva pre predaj a marketing, bude analyzovať výsledky predaja spoločnosti a podrobnejšie predstaví vývoj na zahraničných trhoch.

V druhej časti budú členovia predstavenstva spoločnosti Škoda Auto odpovedať na otázky novinárov. Otázky je možné zasielať vopred e-mailom na adresu media@skoda-auto.cz alebo prostredníctvom platformy Sli.do počas živého vysielania, a to až do začiatku časti otázok a odpovedí.

Médiá môžu priamy prenos z výročnej tlačovej konferencie spoločnosti Škoda Auto prenášať aj prostredníctvom vlastných kanálov, a to pomocou embed kódu.

Dátum: piatok 15. marca 2024, 10:00 – 11:30 hod.

Kanály s priamym prenosom:

Škoda Storyboard: https://www.skoda-storyboard.com/cs/

YouTube: https://youtube.com/live/npahpffTp98

Sieť X: https://x.com/skodacz

Značky: