Škoda na výstave IAA vo Frankfurte ukazuje elektrifikované modely

0

Modely SUPERB iV a CITIGOe iV zahajujú éru elektromobility značky ŠKODA. Automobilka predstavuje elektrifikované vozidlá a riešenia mobility pod vlastnou značkou ŠKODA iV. Prichádzajú nové modely MONTE CARLO: aj SCALA a KAMIQ budú k dispozícii v športovo-lifestylovom variante. Nové modely G-TEC: SCALA a KAMIQ sú teraz k dispozícii aj s ekologickým a účinným pohonom na zemný plyn. 

Na medzinárodnom autosalóne vo Frankfurte nad Mohanom (IAA) majú tento rok výstavnú premiéru prvé elektrifikované sériové modely ŠKODA CITIGOe iV a ŠKODA SUPERB iV. Pod značkou iV automobilka zahájila budovanie vlastnej produktovej rodiny a súčasne pracuje na výstavbe uceleného a prepojeného ekosystému pre elektromobilitu. ŠKODA vo Frankfurte predstavuje aj nové lifestylové varianty MONTE CARLO kompaktného modelu SCALA a mestského SUV KAMIQ. Modely  SCALA G-TEC a KAMIQ G-TEC disponujú mimoriadne ekologickým a efektívnym pohonom na zemný plyn. Návštevníkom autosalóna IAA 2019 predstavuje ŠKODA svoje novinky v hale 3.0 v stánku A11.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár