ŠKODA ponúka prvú ochutnávku modernizovaného modelového radu SUPERB v podobe video upútavky

0

ŠKODA predstaví svoju prepracovanú vlajkovú loď, ktorá bude po prvýkrát k dispozícii aj v robustnej verzii SCOUT. Oficiálna svetová premiéra prebehne počas IIHF Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v Bratislave

Odpočítavanie beží: o tri dni sa uskutoční svetová premiéra modernizovaného modelu ŠKODA SUPERB, a to aj v novej verzii SUPERB SCOUT. Česká automobilka predstaví verejnosti v deň štvrťfinálových zápasov tohtoročných IIHF Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v Bratislave prepracovaný modelový rad SUPERB. ŠKODA, dlhoročný hlavný sponzor MS, po prvýkrát využije túto športovú udalosť ako príležitosť pre prezentáciu vozidla. Prostredníctvom video upútavky ponúka česká automobilka už krátko pred svetovou premiérou prvú ochutnávku svojho prepracovaného modelového radu SUPERB.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár