Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Škoda Auto Slovensko pozýva na deň otvorených dverí s názvom Škoda Brunch.

Toto neformálne podujatie sa uskutoční v 57 vybraných predajniach v sieti autorizovaných predajcov značky Škoda a bude prebiehať od piatka 22. marca do soboty 23. marca 2024. Na návštevníkov bude čakať príjemné občerstvenie, celodenný program pre rodiny, ako aj testovacie jazdy na vybraných nových modeloch Škoda. Okrem toho nebude chýbať súťaž o rôzne atraktívne ceny, ako aj dovolenku plnú zážitkov s modelom Škoda Scala alebo Kamiq vo vybranom ubytovaní.

„Sme radi, že opäť môžeme prostredníctvom našich autorizovaných predajcov hostiť fanúšikov značky Škoda na dni otvorených dverí pod názvom Škoda Brunch. Máme kopec skvelých noviniek, o ktoré by sme sa radi s našimi zákazníkmi podelili a zároveň im pripravili deň plný bohatého programu s ich obľúbenou značkou,” uviedol Jaroslav Hercog, riaditeľ Škoda Auto Slovensko a dodal: “Počas Škoda Brunch si návštevníci budú môcť užiť typický brunch, teda neskoré bohaté raňajky, ako aj sprievodný program pre celú rodinu. Samozrejme, nebude chýbať možnosť zajazdiť si na našich novinkách, či vyskúšať si elektromobilitu prostredníctvom nášho obľúbeného modelu Enyaq na vlastnej koži. No a, prirodzene, nesmú chýbať súťaže o hodnotné ceny, mimo iné o dovolenku s automobilom značky Škoda.”

Škoda Brunch sa bude odohrávať vo vybraných predajniach siete autorizovaných dílerov značky Škoda na Slovensku počas piatka až soboty, 22. – 23. marca 2024. Zoznam zapojených predajní nájdete na oficiálnej stránke.

Návštevníci si budú môcť vychutnať priateľskú atmosféru, mix chutného občerstvenia a aktivity spojené so značkou Škoda, ako napríklad testovacie jazdy v novinkách Škoda Scala či Kamiq, a v prípade, že sa na predajni bude nachádzať, tak aj štvrtej generácie modelu Superb. Okrem toho na návštevníkov bude čakať sprievodný program pre celé rodiny, ako aj možnosť vyhrať dovolenku s modelom Škoda Scala či Kamiq vo vybranom ubytovaní alebo jednu z ďalších hodnotných cien.

Zoznam zapojených predajcov nájdete na oficiálnej stránke www.skoda-auto.sk/brunch alebo sa informujte v sieti autorizovaných predajcov značky Škoda na Slovensku.

Značky: