Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Chatovací boti boli predstavení spoločnosťou Facebook na aprílovej konferencii F8.

Zatiaľ čo mnohí vyčkávajú, ako sa táto technologická novinka ujme, najväčší slovenský poskytovateľ internetového priestoru, spoločnosť WebSupport, prišla s vôbec prvým slovenským komerčným chatovacím Messenger botom.

Vo WebSupporte radi prinášame inovatívne riešenia pre našich zákazníkov a OverBot je jedným z nich. Vieme, že svet sa zjednodušuje a automatizácia číha na každom rohu, preto sme sa rozhodli vkročiť do týchto vôd ako prví a skúsiť tak priniesť na Slovensko opäť raz niečo svetové. Takto vznikla idea vytvoriť automatizovaného chatovacieho Messenger bota – nášho vlastného OverBota, ktorý má meno a s ktorým sa dá skutočne pokecať,“ povedal Rchard Čermák, Brand  & Content Manager spoločnosti WebSupport. „OverBot je jednoducho prítomný takmer odkiaľkoľvek, stačí mať pri sebe mobil a internetové pripojenie, ktoré je dnes doslova všadeprítomné. OverBot následne v rámci jednoduchých príkazov prezistí, či je zvolená doména voľná a ak budete súhlasiť, skúsi s vami vyjednať jej cenu,“ dodal Čermák.

overbot-6b_web2016_3_nowat

Tým však výpočet schopností prvého slovenského komerčného Messenger bota a vôbec jedného z prvých na svete ani zďaleka nekončí. OverBot je totiž plnokrvný Slovák a zvláda aj rôzne ďalšie témy, ktoré s ním môžete kedykoľvek prebrať. Primárne však slúži na overenie voľných domén a vyjednávanie ceny za .eu doménu. Ak sa totiž rozhodnete pre registráciu tejto populárnej koncovky a nie ste spokojný s jej cenou, OverBot sa s vami pokúsi zjednať prijateľnú zľavu. Na konci dňa tak môžete pri registrácii vlastnej značky využitím OverBota výrazne ušetriť. A ak patríte k nerozhodným, vyskúšajte jeho inteligenciu a nechajte ho navrhnúť vám vlastný kreatívny názov.

Prvý slovenský chatovací bot – OverBot – vznikol pod taktovkou agentúry Triad Advertising a  od dnešného dňa je pripravený odpovedať na vaše otázky a požiadavky prostredníctvom aplikácie Facebook Messenger pre smartfóny alebo zadaním unikátnej adresy m.me/overbot.

Značky: