Sociálne siete sa spikli, teraz Twitter proti jeho generálnemu riaditeľovi

0

November je mesiacom, kedy sa sociálne siete vzpriečili svojim tvorcom.

Facebook „zabil“ Marka Zuckerberga, teraz je na rade Twitter. Ten pozastavil platnosť účtu CEO Twitteru, Jackovi Dorseyovi. Upozornil ich na to bývalý spolupracovník servera TechCrunch, Drew Olanoff, ktorému sa zobrazilo toto hlásenie v mobilnej appke Twitteru:

Na tento problém reagoval aj CEO Twitteru, ktorý hovoril o internej chybe. Konto bolo neaktívne zhruba dve až tri hodiny.

Ako vidno, Twitter to berie s politikou zabezpečenia vážne. Ani majitelia a zakladatelia nie sú výnimkami a nie je na nich uplatňovaný žiadny špeciálny algoritmus. Ich kontá, zdá sa, sú rovnocenné s kontami bežných používateľov.

jack_twitter_nowat

Zdroj: TechCrunch

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár