Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

SOFTIP dosiahol v roku 2019 najvyšší status v rámci partnerského programu nemeckého softvérového gigantu SAP SE. Na základe splnenia viacerých náročných kritérií ho zaradil medzi svojich GOLD partnerov.

Ako slovenská firma sme dosiahli unikátny stav – sme „zlatými“ partnermi IT spoločností, ktoré vládnu svetovému trhu v oblasti podnikových informačných systémov. Či už hovoríme o Microsofte alebo aktuálne o SAPe, obe potvrdzujú svojím rozhodnutím, že naši odborníci a poskytované služby sú na špičkovej úrovni. Garantujú nielen spoľahlivé nasadenie, ale aj následnú starostlivosť o systémy na strane zákazníka. Je teraz na nás, aby sme tieto statusy dokázali v budúcnosti obhájiť. Verím, že sa nám to bude dariť,“ povedal výkonný riaditeľ spoločnosti SOFTIP, Dušan Guldan.

Pre získanie novej úrovne SAP Gold Partner musel SOFTIP okrem iného dosiahnuť stanovený počet predaných nových licencií SAP, dosiahnuť stanovený počet certifikovaných zamestnancov na produkty a riešenia SAP a preukázať vysokú úroveň starostlivosti a podpory doloženú pozitívnymi zákazníckymi referenciami.

V partnerskom programe SAP pritom figuruje už od roku 2007. Aj to je dôkazom, aké náročné sú kritériá pre dodávateľov, ktorí majú záujem prepracovať sa až ku Gold úrovni. V prípade SOFTIPu hovoríme o kompetenciách pre riešenia SAP Business One a SAP ERP a SAP S/4HANA.

SAP Business One je najrozšírenejšie komplexné ERP riešenie pre malé a stredné firmy na svete. Na konto SOFTIPu pripadá viac ako polovica jeho implementácií na Slovensku a mnohé ďalšie v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rusku, na Ukrajine či dokonca v Hongkongu. Okrem samotného nasadenia ponúka SOFTIP aj vlastné originálne nadstavbové moduly, ktoré dopĺňajú funkcie SAP Business One a umožňujú ešte viac prispôsobiť jeho podobu konkrétnym požiadavkám zákazníkov. V máji 2019 SOFTIP získal v poradí už šiesty titul Najlepší partner pre systém SAP Business One na Slovensku.

V prípade SAP S4/HANA ide o novú generáciu ERP riešení využívajúcich najmodernejšie databázové technológie, inovované užívateľské rozhrania a rozširujúce aplikácie. Konzultanti a projektoví manažéri SOFTIPu majú za sebou rôzne projekty implementácie a rozvoja SAP ERP riešení, či už sa jedná o vlastné ucelené projekty, alebo sa vďaka svojim skúsenostiam podieľali na dodávkach pre iných dodávateľov a partnerov.

Značky: