Sony Xperia 10 III si už môžete predobjednať na Slovensku, dostanete darček

0

Cena je 429 eur.

Slovenské zastúpenie spoločnosti Sony oficiálne oznámilo spustenie predobjednávok na telefón Sony Xperia 10 III. Ten si už môžu záujemcovia predobjednať za cenu 429 eur a k predobjednávke dostanú darček vo forme slúchadiel Sony WH-CH710N v hodnote 119 eur.

Xperia 10 III podporuje 5G siete a na Slovensku je k dispozícii v čiernej, svetlo modrej a bielej farbe. Podľa dostupných informácií by mal ostrý predaj telefónov začať od 14. júna 2021 a vtedy by mali byť dostupné skladom v obchodoch. NAY.sk uvádza, že predobjednávková akcia platí do 6. júna 2021.

Predobjednávky na Xperiu 10 III sme si všimli vo viacerých internetových obchodoch a to v už spomenutom NAY.sk či na Alza.sk. Detailné informácie o telefóne si môžete prečítať v našom staršom článku, TU.

Zdroj: Sony

Prečítajte si aj:

Sony Xperia 10 III oficiálne: Ešte kompaktnejšia a s podporou 5G

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár