Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

ADATA Technology, popredný výrobca vysoko výkonných DRAM modulov, NAND Flash produktov a mobilného príslušenstva s potešením oznamuje, že na trh uvádza nový externý SSD disk ADATA SC685. Externý SSD disk ADATA SC685 je kompaktný, tenký a patrí medzi tie najmenšie na trhu. Napriek svojej kompaktnej veľkosti má disk veľkú kapacitu, prenos dát a zálohovanie budú otázkou chvíle.

Odporúčaná koncová cena:
SC685 250 GB – 52 eur, 500 GB – 80 eur, 1 TB – 132 eur

To najlepšie z oboch svetov: kompaktný a rýchly

SC685 váži iba 35 gramov a so svojou hrúbkou 9,5 mm sa môže porovnávať s dnešnými smartfónmi. Vďaka svojmu štíhlemu tvaru, ktorý pripomína platobnú kartu, sa jednoducho zmestí do zadného vrecka alebo tašky. Napriek svojmu štíhlemu a kompaktnému vzhľadu je SC685 až 6,6×[i] rýchlejší než klasický externý pevný disk, čo používateľom umožňuje výnimočné rýchle prenosy a zálohovanie dát. Vďaka výkonu tohto disku môžu používatelia preniesť 10 GB 4K film iba za 20 sekúnd. SC685 je ponúkaný v kapacitách 250 GB, 500 GB, 1 TB a 2 TB, aby uspokojil potreby všetkých používateľov. Tí môžu navyše používať svoj SC685 s vedomím, že je na produkt záruka tri roky.

Skvelá použiteľnosť

SC685 využíva otočný konektor USB-C. Už sa tak majitelia nemusia obťažovať tým, či je konektor správne otočený ako u tradičných USB. Používatelia sa môžu pripojiť k systémom Windows, Mac OS a Android a jednoducho tak presúvať obsah medzi zariadeniami bez obmedzení. Či už na prácu alebo zábavu, SC685  vždy ponúkne jednoduchú konektivitu. Hráči počítačových hier ho môžu používať tiež v spojení s hernými konzolami pre rýchlejšie načítanie.

[i] Založené na porovnaniach uskutočnených spoločnosťou ADATA v laboratórnom prostredí. Tieto výsledky boli dosiahnuté na počítači, ktorý podporuje USB 3.2 Gen 2 a má nainštalovaný ovládač UASP. Skutočná rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od použitého hardwaru a softwaru.

Značky: