Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Seiko Epson Corporation (ďalej len „Epson“) získala už šiestykrát v rade ocenenie Red Dot Award v kategórii produktového dizajnu v medzinárodne uznávanej súťaži Red Dot Awards.

Výherci Red Dot Award

Kolorimeter SD-10

SD-10 je vysoko presný, kompaktný a cenovo dostupný kolorimeter vybavený nastaviteľným Fabryho-Perotovým filtrom MEMS vyvinutým spoločnosťou Epson. Môžete ho použiť na digitalizáciu porovnávania farieb, čo je tradične časovo náročná časť tlače vykonávaná ručne. Prepojiť je ho možné ho s chytrým telefónom alebo cloudovou službou na centrálnu správu informácií o farbách pre hladší priebeh tlače. Vďaka vreckovým rozmerom a prenosnosťou umožňuje meranie farieb kedykoľvek a kdekoľvek.

Komerčné fototlačiarne radu SL-D1000

Tieto komerčné fototlačiarne ponúkajú funkcie, ktoré sú pre profesionálne služby v oblasti dokončovania fotografií nutné. Model má kompaktný dizajn, vďaka ktorému sa ľahko zmestí viac jednotiek na predajné pulty. Vďaka novému obojstrannému podávaču teraz môžu užívatelia okrem tlače na rolu vykonávať aj obojstranné orezávanie, ako to bolo pri predchádzajúcom rade SL-D1000. Použitie systému integrovanej atramentovej sady zvýšilo množstvo využiteľného atramentu o 25 %* a zmenšilo priestor potrebný na uskladnenie použitého atramentu približne o 55 %*.

* V porovnaní s atramentovými kazetami používanými pri modeli SL-D850 (SLIC3 < 200 ml).

Značky: