Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

V nových kategóriách získali ocenenie traja najúspešnejší zástupcovia partnerov, najväčším distribútorom je ASBIS SK spol. s.r.o.

Spoločnosť HP už tradične odovzdala ocenenie HP Partner roka najúspešnejším obchodným partnerom na Slovensku. Počas slávnostného galavečera, ktorý sa tento rok uskutočnil 1.12. 2022 v Sále Ústavy SR v historickej budove Národnej rady SR, bolo ocenených päť firiem v siedmich rôznych kategóriách.

Zdroj: HP Inc,.

Novinkou tohto ročníka bolo ocenenie jednotlivcov v troch kategóriách so súhrnným názvom „HP Most Valuable Partner’s Representative“. HP týmto spôsobom ocenilo osobnosti z radov distribútorov, komerčných partnerov a retailistov. „Tento rok sme sa rozhodli oceniť aj jednotlivcov, ktorí majú veľký podiel na úspešnej spolupráci medzi HP a spoločnosťou, ktorú zastupujú,“ komentuje vznik nových kategórií Erika Lindauerová, generálna riaditeľka spoločnosti HP. V tradičnej kategórii Najväčší distribútor tento rok zvíťazila spoločnosť ASBIS SK. V novej kategórii „Najväčší reseller HP v predaji notebookov s procesormi INTEL“ zvíťazila spoločnosť AUTOCONT s.r.o., ocenenie odovzdala Erika Lindauerová spoločne s Pavlem Machovským.

Zdroj: HP Inc,.

Výročná akcia, ktorú HP organizuje každoročne pre svojich obchodných partnerov i zákazníkov, sa niesla v slávnostnom duchu, a to aj vďaka vysokej účasti partnerov a zástupcov spoločnosti HP. Ocenenie výhercom odovzdali už tradične Erika Lindauerová, generálna riaditeľka spoločnosti HP pre Česko, Slovensko a Maďarsko a channel manager Pavel Machovský. „Sme radi, že sme mohli pre našich najvýznamnejších partnerov usporiadať tento tradičný galavečer a oceniť ich tak za ich celoročnú prácu,“ dodal Pavel Machovský.

Zdroj: HP Inc,.

Slávnostným večerom hostí sprevádzal herec a moderátor Maroš Kramár. Nezabudnuteľnú atmosféru potom vytvorila speváčka Kristína. Nemenej váženým hosťom bol pán Ramunas Domarkas, ktorý reprezentoval hlavného sponzora akcie spoločnosť Intel, ktorej meno niesla aj jedna z víťazných kategórií.

Tu je kompletný prehľad držiteľov ocenení HP Partner roka 2022:

KategórieOcenený
Najväčší distribútor HPASBIS SK spol. s. r. o.
Retail alebo online partner s najväčším medziročným nárastomNAY a. s.
Najväčší HW Reseller HPAUTOCONT s. r. o.
Reseller HP s najväčším medziročným nárastom HWSOFOS, a. s.
Najväčší reseller HP v predaji spotrebného materiáluPERGAMON spol. s r.o.
Najväčší reseller HP v predaji HW s procesormi INTELAUTOCONT s.r.o.
HP Most Valuable Partner’s RepresentativeDistrubútor Martin Čaraba, ASBIS SK spol. s. r. o. Komerčný partner Stanislav Šlesarik, AUTOCONT s. r. o. Retailový partner Dalibor Kovár, NAY a. s.  

Značky: