Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Výkon. Flexibilita. Zabezpečenie.

Hlavné body správy:

  • Rýchle skenovanie, flexibilné riešenie a zabezpečenie – vďaka týmto výhodám môžete vaše podnikanie posúvať vpred. S novými tlačiarňami HP LaserJet Managed MFP radu E800 a E700 získate vysoký výkon pre ešte rýchlejšiu prácu
  • Bezpečné a užívateľsky prispôsobiteľné portfólio tlačiarní s jednoduchou správou prináša zákazníkom pridanú hodnotu

Spoločnosti menia svoje plány a prispôsobujú ich novým spôsobom práce v kancelárii. Úlohou riaditeľov IT oddelení a vedúcich pracovníkov zodpovedných za IT, je vytvárať moderné a inšpiratívne pracovné prostredie. Potrebujú na to tie správne technológie, ktoré im umožnia, aby zamestnanci pracujúci s digitálnymi zariadeniami, ktorí sú neustále v pohybe, mohli zostať produktívni.

Nedávny prieskum spoločnosti Morning Consult,[1] ktorý si nechala vypracovať spoločnosť HP, zisťoval u tisícky kancelárskych pracovníkov v USA a Kanade, čoho si na práci v kancelárii cenia najviac (a čo im naopak chýba). Ukázalo sa, že to, čo im naozaj chýbalo, bola tlač. Celkom 57 % opýtaných kancelárskych pracovníkov uviedlo, že im tlačiareň v kancelárii chýbala viac ako obedy zadarmo alebo firemné „happy hours“.

Spoločnosť HP Inc. predstavila multifunkčné zariadenia HP LaserJet Managed MFP radu E800 a E700, nové portfólio multifunkčných tlačiarní ponúkajúcich inteligentné riešenie, ako urýchliť pracovný proces, ktoré sa pre hybridných pracovníkov usilujúcich sa o vyššiu produktivitu stane pomocou aj inšpiráciou.

Vzhľadom na fakt, že sa hybridný pracovný model neustále vyvíja, nestáli riaditelia IT oddelení a ich tímy nikdy pred väčšou výzvou,“ uviedol Carles Farre, globálny riaditeľ divízie tlačových služieb a riešení spoločnosti HP Inc. „Potrebujú inteligentné tlačiarne s pokročilými funkciami, ktoré zefektívnia pracovné procesy. Tlačiarne HP LaserJet Managed radu E800 a E700 ponúkajú našim zákazníkom a obchodným partnerom elegantné, plne prispôsobiteľné a ľahko spravovateľné portfólio, spĺňajúce potreby digitálneho pracoviska dneška – teraz aj v budúcnosti.“

Nové tlačiarne HP LaserJet Managed MFP radu E800 a E700 prinášajú tieto výhody:

  • Jednoduché pracovné postupy a vyššia produktivita: S novými funkciami FLOW 2.0 ponúka komplexné riešenie pracovných postupov vrátane možnosti vykonávať úpravy obsahu priamo na ovládacom paneli (zvýraznenie, redigovanie či dokonca podpísanie) a umožňujú taktiež využívanie prispôsobiteľných skratiek.[2] Inovatívna technológia Reverse and Retry[3] detekuje a odstraňuje prekážky s uviaznutím papiera a podávaním dvoch listov súčasne, čo prispieva k plynulosti pracovných postupov.
  • Vysoký výkon a rýchlosť: Rýchlosť tlače až 70 strán za minútu[4] a možnosť obojstranného skenovania 300 obr./min5 pri využití špeciálne navrhnutého štvorjadrového procesora HP. Technológia automatického rozpoznávania šetrí zákazníkom čas a ponúka správu odtieňov a farieb, detekciu obojstranných dokumentov a funkcie automatického delenia úloh.
  • Prispôsobiteľný a elegantný dizajn: Tlačiarne ponúkajú moderný vzhľad a vybrať si je možné z piatich farebných panelov,[5] aby tlačiareň čo najlepšie ladila s interiérom kancelárie. Konštrukčné riešenie HP Flex Build umožňuje flexibilne prispôsobiť konfiguráciu potrebám každej firmy.[6]
  • Najbezpečnejšia tlač na svete:[7] Z nedávneho prieskumu, zadaného HP u spoločnosti Morning Consult,[8] vyplýva, že 67 % vedúcich pracovníkov zodpovedných za IT sa domnieva, že zaisťovanie ochrany súkromia a bezpečnosti vo flexibilnom pracovnom prostredí je stále zložitejšie, najmä pokiaľ ide o zabezpečenie tlačiarní. Riešenie HP Wolf Enterprise Security[9] poskytuje tlačiarňam HP LaserJet Managed radu E800 a E700 ochranu, detekuje u nich bezpečnostné hrozby a automaticky obnovuje ich prevádzku. Tieto nové zariadenia obsahujú konkrétne funkciu Memory Shield™, ktorý pomáha detekovať škodlivé útoky na tlačiareň a v prípade ich zistenia tlačiareň automaticky opraví. Memory Shield™ používa hardvérovo chránené riešenie pod názvom Runtime Intrusion Detection, ktoré aktívne skenuje pamäť, hľadá anomálie, a riešenie XGuard CFI od spoločnosti Karamba, monitorujúce priebeh vykonávania príkazov na úrovni firmvéru tlačiarne, čím pomáha odhaliť potenciálne útoky typu zero-day a zabrániť im .
  • Udržateľnosť samozrejmosťou: Spoločnosť HP bojuje proti odlesňovaniu[10] a vďaka energeticky úspornej tlači pomáha šetriť prírodné zdroje.[11]

Dostupnosť

  • Tlačiarne HP LaserJet Managed MFP rady E800 a E700 sú na Slovensku dostupné od októbra.

[1] Spoločnosť HP poverila spoločnosť Morning Consult na vykonanie prieskumu, ktorý sa uskutočnil medzi 19. a 23. marcom 2022. Celkovú vzorku tvorilo 200 osôb s rozhodovacou právomocou v oblasti podnikových IT (100 v USA/100 v Kanade) a 1 000 kancelárskych pracovníkov (500 v USA/500 v Kanade). Dáta vyplývajú z prieskumu medzi osobami s rozhodovacou právomocou v oblasti podnikových IT môžu mať odchýlku sedem percentuálnych bodov, zatiaľ čo výsledky, ktoré sa týkajú kancelárskych pracovníkov, môžu mať štatistickú odchýlku tri percentuálne body.

[2] Správa prispôsobených možností dodávok je k dispozícii iba s voliteľnou kartou Workflow accelerator, ktorej dostupnosť sa očakáva v januári 2023.

[3] Technológia Reverse and Retry je k dispozícii iba pri modeloch s technológiou Flow.

[4] Merané podľa normy ISO/IEC 24734, s vylúčením prvej sady testovaných dokumentov. Ďalšie informácie nájdete na stránke TU. Presné hodnoty sa líšia v závislosti od konfigurácie systému, softvérových aplikácií, ovládačov a charakteru dokumentov

[5] Rýchlosť skenovania je meraná pri použití automatického podávača dokumentov. Skutočná rýchlosť spracovania sa môže líšiť podľa rozlíšenia skenovania, sieťových podmienok, výkonu počítača a aplikačného softvéru. Merané pomocou štandardov nájdených na adrese TU.

[6] Farebné panely sú voliteľné a ich dostupnosť sa môže líšiť. Podrobnosti zistíte u predajcu HP.

[7] Dostupnosť programu Flex Build sa líši podľa regiónu alebo krajiny.

[8]Najpokročilejšie integrované bezpečnostné funkcie od spoločnosti HP sú k dispozícii pre zariadenia HP Managed a Enterprise s firmvérom HP FutureSmart 4.5 alebo novším. Tvrdenie vychádza z prieskumu spoločnosti HP zameraného na funkcie konkurenčných tlačiarní rovnakej triedy, ktoré boli zverejnené v roku 2022. Iba spoločnosť HP ponúka kombináciu funkcií zabezpečenia pre automatickú detekciu a blokovanie útokov a zotavenie po útokoch za použitia reštartus automatickým zotavením v súlade s pokynmi NIST SP 800-193, ktoré sa týkajú odolnosti zariadenia proti kybernetickým útokom. Zoznam kompatibilných produktov nájdete na adrese TU. Ďalšie informácie nájdete na adrese TU.

[9] HP Security je teraz HP Wolf Security. Funkcie zabezpečenia sa líšia podľa platformy, podrobnosti nájdete v dátovom liste produktu.

[10] Vonkajší obal aj vnútorné vankúše sú vyrobené z certifikovaných a recyklovaných materiálov z udržateľných zdrojov.

[11] Spoločnosť HP dobrovoľne navrhuje a testuje svoje tlačové systémy, aby neboli prekračované emisné štandardy smerníc pre eko značenie Blue Angel a EPEAT. Registrácia EPEAT® vo vybraných oblastiach. Registrácia EPEAT sa v jednotlivých krajinách líši. Informácie o registrácii v jednotlivých krajinách sú k dispozícii na adrese TU.

Značky: