Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Synology Inc. dnes predstavila zariadenie DiskStation DS1819+, 8-šachtový stolový NAS server ponúkajúci vynikajúci výkon so širokými možnosťami rozšírenia, ktorý je pripravený na rast spoločne s prosperitou firmy, v ktorej je nasadený.

„Ide o kompaktné NAS zariadenie s rozšíriteľnou konštrukciou, ktoré môže predstavovať ideálnu investíciu pre malé až stredne veľké podniky, predovšetkým kvôli ponuke všestranných aplikácií,“ uviedol Kevin Meng, produktový manažér spoločnosti Synology Inc. „Zmodernizovaný 8-šachtový stolový NAS server z rodiny Plus ponúka v porovnaní so svojim predchodcom zvýšenie výkonu sekvenčného čítania o viac ako 57% a vďaka vstavaným komplexným aplikáciám určeným k plneniu rôznych potrieb firmy dokáže omnoho viac iba ako slúžiť ako súborový server a cieľ záloh.“

Škálovateľné úložisko s vynikajúcim výkonom

Model DS1819+ využíva pokročilé technológie nového procesoru Intel Atom a ponúka vynikajúci výkon so širokými možnosťami rozšírenia, ktoré umožňujú plynulé rozširovanie a upgradovanie spĺňajúce potreby rastúcej firmy.

  • Procesor: Intel C3538, štvorjadrový 2,1 GHz.
  • Pamäť: Predinštalovaná DDR4 o veľkosti 4 GB, rozšíriteľná až na 32 GB.
  • Úložisko: hrubá kapacita až 216 TB s využitím dvoch rozširovacích jednotiek.
  • Výkon: sekvenčná priepustnosť cez 2 045 MB/s pri čítaní a 656 MB/s pri zápise.

Rozšírenie PCIe spĺňa požiadavky intenzívnych pracovných záťaží

Model DS1819+ je vyzbrojený štyrmi portami Gigabit Ethernet a jednou rozširovacou šachtou PCIe, ktoré zabezpečujú vynikajúcu flexibilitu pri konfigurácii a spĺňajú požiadavky na intenzívnu pracovnú záťaž.

  • Podpora rozširovacej karty 10GbE: maximalizácia prenosových rýchlostí.
  • Podpora kariet adaptéru M.2 SSD: zvýšenie hodnôt IOPS pomocou medzipamäte M.2 NVMe/SATA SSD.
  • Štyri zabudované porty Gigabit Ethernet: podpora prepnutia služieb pri zlyhaní a funkcia Link Aggregation.

Vychádza zo systému Synology DiskStation Manager

Zariadenie DS1819+ využíva systém DiskStation Manager, pokročilý a intuitívny operačný systém pre NAS zariadenia Synology, ktorý ponúka rôznorodé aplikácie zvyšujúce produktivitu práce. Spoločnosť Synology získala celý rad mediálnych ocenení, napríklad popredné miesto v kategórii stredne rozsiahlych NAS serverov v prieskume riešení úložísk realizovaným spoločnosťou TechTarget a sedem rokov v rade taktiež prvé miesto v ankete Voľba čitateľov webového magazínu PC Mag Readers.

Ďalšie informácie o zariadení DS1819+ nájdete na: https://www.synology.com/products/DS1819+

Značky: