Spoločnosť Synology predstavuje zariadenie SA3600, výkonné lokálne úložisko so škálovateľnosťou na úrovni petabajtov

0

Bezprácne rozšírenie podnikového dátového úložiska

Bratislava, Slovensko – 9. január 2020 – Spoločnosť Synology Inc. oznámila dostupnosť úložného systému SA3600, najnovšieho zariadenia z rodiny výkonných a univerzálnych serverov sieťového úložiska s označením SA s možnosťou rozšírenia na úrovni petabajtov. Model SA3600 je navrhnutý na plnenie existujúcich aj budúcich požiadaviek na dátové úložisko a ponúka firmám prístup k rýchlejšiemu a väčšiemu lokálnemu úložisku v cenovo výhodnom balíčku.

„Ako odpoveď na rastúci dopyt po lokálnych dátových úložiskách sme navrhli modelový rad SA, ktorý firmám pomáha vytvárať úložiská s kapacitou rádovo v petabajtoch,“ uviedol Michael Wang, produktový manažér spoločnosti Synology Inc. „Zariadenie SA3600 ponúka rozsiahle dátové úložisko a vysoký výkon, ktorý zodpovedá neustále rastúcim požiadavkám na výpočtový výkon a uľahčuje IT transformáciu vo veľkých firmách.“

Univerzálna architektúra urýchľuje pracovné úlohy

Zariadenie SA3600 je poháňané 12-jadrovým procesorom Intel® Xeon® a je možné ho rozšíriť na kapacitu až 180 pevných diskov. Zariadenie SA3600 ponúka kapacitu úložiska rádovo v petabajtoch a je teda vhodné pre rozsiahle nasadenia video-sledovania, postprodukciu videa a ďalšie zložité firemné úlohy. Podpora 2,5 aj 3,5-palcových diskov SAS/SATA zvyšuje flexibilitu, predchádza obmedzeniam pri výbere dodávateľov a minimalizuje celkové náklady na vlastníctvo (TCO).

  • Výkon: Sekvenčná priepustnosť cez 5 500 MB/s a 176 000 náhodných IOPS 4K1
  • Škálovateľnosť: Až 1536 TB kapacity úložiska so 7 rozširovacími jednotkami2
  • Integrované porty: Ethernetové porty 2 x 10GbE a 4 x 1GbE
  • Rozšírenie PCIe 3.0: 2 sloty PCIe
  • Pripravené na virtualizáciu: Certifikované pre systémy VMware® vSphere™, Microsoft® Hyper-V®, Citrix® XenServer™ a OpenStack Cinder

Kľúčové vlastnosti zariadenia SA3600

  • Integrovaná ochrana a dostupnosť dát: Ľahké nasadenie IT pracovníkmi a významné zjednodušenie operácii vďaka komplexným nástrojom určeným pre firmy a pre ochrany ich dát.
  • Ochrana virtuálnych počítačov, SaaS a koncových bodov: Centralizované riešenie zálohovania pre ochranu virtuálnych počítačov so systémami VMware a Windows Server, koncových bodov so systémom Windows a účtov služieb Office 365 a G Suite. Správa všetkých úloh zálohovania z jedinej konzoly a okamžité obnovenie dát pomocou flexibilných metód obnovenia. Ďalšie informácie o službe Synology Active Back nájdete tu.
  • Predchádzanie strate dát pomocou snímok a replikácie: Integrácia nástroja Synology Snapshot Manager do systémov VMware a Windows pre ochranu konzistentných dát. Služba Snapshot Replication zabezpečuje ochranu zdieľaných adresárov a jednotiek LUN vo všetkých pracovných nasadeniach. Ďalšie informácie o našich riešeniach pre virtualizáciu nájdete tu.
  • Maximalizácia dostupnosti: Pridaním ďalšieho zariadenia SA3600 môžete prepojiť dva servery a vytvoriť jeden high-avalability cluster. Štruktúra active/passive zabezpečuje plynulý prechod služieb medzi servermi clusteru v prípade hardvérovej poruchy. Ďalšie informácie o funkcii Synology High Availability nájdete tu.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Ďalšie informácie o zariadení SA3600 nájdete na tejto stránke.

1 Hodnoty výkonu sa môžu líšiť v závislosti na prostredí, používaní a konfigurácii.

2 Zariadenie SA3600 podporuje až sedem rozširovacích jednotiek Synology RX1217sas a RX2417sas predávaných samostatne.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár