Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Tech Data dnes predstavila novú identitu svojej značky, ktorá sa sústreďuje na rozšírené pokrytie a schopnosti spoločnosti ako globálneho lídra v oblasti distribúcie technológií a služieb.

Po dokončení transformačnej akvizície divízie Technology Solutions spoločnosti Avnet na začiatku tohto roka spoločnosť Tech Data vytvorila jednotnú globálnu značku, ktorá bude využívať výhody kompletného dosahu, efektivity a technických kompetencií novej spoločnej organizácie. Spoločnosť Tech Data bude odteraz vystupovať na všetkých svetových trhoch ako jedna značka, čo distribučným partnerom prinesie rad výhod vrátane bezkonkurenčného kompletného portfólia produktov, riešení a služieb.

„Pri rozvíjaní našej obchodnej činnosti v očakávaní budúcich výziev dochádza aj k rozvoju značky Tech Data. Sme hrdí, že dnes môžeme predstaviť novú spoločnosť Tech Data a začať písať ďalšiu kapitolu v histórii našej spoločnosti,“ hovorí Bob Dutkowsky, predseda a CEO spoločnosti Tech Data. „Naša nová globálna značka vychádza z overenej sily mena Tech Data a prináša ucelený prísľub integrity, odbornosti a dokonalosti.“

„Spoločnosť Tech Data je majákom v mori IT – je stredobodom úspechu našich zákazníkov a dodávateľov. Naše tímy majú vysoko špecializovanú kvalifikáciu v oblasti technológií ďalšej generácie, rozsiahle schopnosti v oblasti služieb a softvéru a najlepšie logistické riešenie v celom odvetví. Naviac sa môžu spoľahnúť na podporu globálneho IT systému, ktorý zvládne čokoľvek – od spracovania predaja notebooku až po zložitú konfiguráciu komplexného riešenia od viacerých výrobcov. Tech Data sa stala spoločnosťou, za ktorú hovoria nielen samotné produkty, ale predovšetkým obchodné výsledky. S napätím očakávame, ako sa bude vyvíjať budúcnosť našej spoločnosti, ktorá spája svet prostredníctvom technológií,“ dodává Bob Dutkowsky.

Aby sme mohli aj naďalej ponúkať špecializovaný prístup a zachovať si mimoriadnu úroveň služieb, na ktorú sú obchodní partneri spoločnosti Tech Data zvyknutí, spoločnosť zoskupila svoju ponuku do dvoch hlavných portfólií riešení v rámci značky Tech Data:

FINÁLNY KONCEPT

 Portfólio riešení pre koncových užívateľov Tech Data Endpoint Solutions, ktoré bolo predtým označované ako Broadline, primárne zahŕňa PC systémy, mobilné telefóny a príslušenstvo, tlačiarne, periférne zariadenia, spotrebný materiál, softvér a spotrebnú elektroniku.

 Portfólio pokročilých riešení Tech Data Advanced Solutions, ktoré primárne zahŕňa technológie pre dátové centrá, ako sú úložiská, sieťové prvky, servery, softvér pre pokročilé technológie a konvergovaná/hyperkonvergovaná infraštruktúra. Toto portfólio tiež zahŕňa technológie ďalšej generácie, medzi ktoré patria cloud, internet vecí (IoT), mobilita, bezpečnosť a analytické riešenia.

Technologické riešenia ďalšej generácie a služby ponúkané spoločnosťou Tech Data, vrátane služieb na riadenie životného cyklu, CRM, integrácie a služieb pre dodávateľský reťazec, pokrývajú portfóliá pokročilých riešení a riešení pre koncových používateľov. Okrem týchto dvoch portfólií bude spoločnosť Tech Data na trhu aj naďalej ponúkať tri špecializované riešenia: Datech Solutions, Maverick AV Solutions a Global Computing Components. Azlan, európsky špecialista na podnikové technológie spoločnosti Tech Data, bude prevedený postupom času a stane sa súčasťou portfólia pokročilých riešení našej spoločnosti.

Zatiaľ čo logo spoločnosti Tech Data sa nemení, aktualizovali sme farebnú paletu a grafické prvky spoločnosti tak, aby lepšie vystihovali jej podstatu i nové dimenzie, a spojili jedinečné schopnosti spoločnosti Tech Data a divízie Technology Solutions do jednej modernej globálnej značky. Spoločnosť Tech Data tiež predstavila nový účel, víziu a misiu.

Značky: