Unikátny vyhľadávací nástroj pre Facebook sa dočkal svojej novej rozšírenej verzie. Ponúka vyhľadávenie, ktoré nenájdete ani v samotnom Facebooku. A to všetko pod značkou Made in Slovakia.

Facebook vyhľadávač je aplikácia pomocou ktorej si viete jednoducho vyhľadávať osoby. Táto unikátna aplikácia dovoľuje hľadať ľudí na Facebooku na základe parametrov ako bydlisko, škola, práca, atď, niečo čo nemôžete urobiť ani cez samotnú aplikáciu Facebook. Nájdite vašich bývalých kolegov, spolužiakov alebo nové pracovné kontakty. Je to prvá a jediná aplikácia na svete, ktorá umožňuje pokročilé hľadanie na Facebooku. 

Vzhľad a možnosti aplikácie pre Android:

Vyhľadávač je po novom dostupný aj pre systém Android. Odkaz pre webovú aplikáciu nájdete na tejto stránke: www.searchapp.io. Teraz veríme, že svojich záujemcov si nájde ešte ľahšie, ako pri prvej verzii. Za nás môžeme skonštatovať, že pri teste obstál. Je jednoduchý, intuitívny a veľmi presný.

Stiahnite si aplikáciu pre Android:

App Store

Aplikácia nemá priame pripojenie na internet ani nebude od vás požadovať prihlasovacie údaje a preto sú vaše osobné údaje úplne v bezpečí.

Aplikácia je taktiež optimalizovaná pre každý typ tabletu. Je lokalizovaná do Slovenčiny, Češtiny, Angličtiny, Nemčiny, Španielčiny, Francúzštiny a Portugalčiny. Za krátky čas v obchode má už vyše 5000 stiahnutí a číslo stále stúpa.

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.