Stiahnite si: Facebook rozšírený vyhľadávač – Made in Slovakia

14

Unikátny vyhľadávací nástroj pre Facebook sa dočkal svojej novej rozšírenej verzie. Ponúka vyhľadávenie, ktoré nenájdete ani v samotnom Facebooku. A to všetko pod značkou Made in Slovakia.

Facebook vyhľadávač je aplikácia pomocou ktorej si viete jednoducho vyhľadávať osoby. Táto unikátna aplikácia dovoľuje hľadať ľudí na Facebooku na základe parametrov ako bydlisko, škola, práca, atď, niečo čo nemôžete urobiť ani cez samotnú aplikáciu Facebook. Nájdite vašich bývalých kolegov, spolužiakov alebo nové pracovné kontakty. Je to prvá a jediná aplikácia na svete, ktorá umožňuje pokročilé hľadanie na Facebooku. 

Vzhľad a možnosti aplikácie pre Android:

Vyhľadávač je po novom dostupný aj pre systém Android. Odkaz pre webovú aplikáciu nájdete na tejto stránke: www.searchapp.io. Teraz veríme, že svojich záujemcov si nájde ešte ľahšie, ako pri prvej verzii. Za nás môžeme skonštatovať, že pri teste obstál. Je jednoduchý, intuitívny a veľmi presný.

Stiahnite si aplikáciu pre Android:

App Store

Aplikácia nemá priame pripojenie na internet ani nebude od vás požadovať prihlasovacie údaje a preto sú vaše osobné údaje úplne v bezpečí.

Aplikácia je taktiež optimalizovaná pre každý typ tabletu. Je lokalizovaná do Slovenčiny, Češtiny, Angličtiny, Nemčiny, Španielčiny, Francúzštiny a Portugalčiny. Za krátky čas v obchode má už vyše 5000 stiahnutí a číslo stále stúpa.

O autorovi

14 komentárov

 1. Pingback: Twitter chce verifikačný odznak pre každého | TOUCHIT

 2. Brutálny chlapík, vidieť, že na Slovensku máme šikovných ľudí, keď dostanú príležitosť. Za mňa teda palec hore!

  • Ty si to aj skusal? Ci len z precitania? Ano ako clanok to vyzera fajn…. A zjavbe im to ani v redakcii nefungovalo kedze tu ukazali iba vyhladavacie okna po starte appky a ch, baju akekolvek najdene vysledky!!!

   Ano na pohlad to vyzera byt fajn ale zial po spusteni nefunkcny smejd….

   Este dobre ze pred otvorením nechcu platit,

   • Peter Hupka on

    Aplikácia bola vyskúšaná a fungovala. Je to vyhľadávací nástroj. To čo je v screenshotoch je v podstate celá aplikácia,ktorá funguje samostatne a výsledky boli presné.

     • Peter Hupka on

      Všetky polia som nemal vyplnené, keďže o ľuďoch ktorých som hľadal všetky údaje nepoznám. Ale na základe tých, ktoré som poznal, tak aplikácia vyhľadala všetko bez problémov. Vo vašom prípade odporúčam kontaktovať vývojára.

      • Mne to zatiat fungovalo na vsetkom, ale mam Huawei P9 lite mini a na FB mam zverejnenych vela udajov, neviem ci to suvisi. Apka je podla mna takym pionierom v tejto oblasti takze tam urcite budu detske chyby.

 3. Nefunguje to, stále hadze error…. Skusane na Note 8.

  Je to nefunkcny smejd, zasa robite reklamu nejakej ubohej nefunkcnej appke….

  • Search Invalid
   Please type a valid query in the search box and try again

   Stale rovnaka hlaska ci appka ci web.

   Nefunkcna p…vina

   • Ahoj. Mrzí ma, že aplikácia u teba nefunguje ako má. Prosím pošli mi, čo presne zadávaš a ja sa na to obratom pozriem. Aplikáciu som intenzívne testoval, ale keďže kontext každého používateľa Facebooku na svete je kvôli rozličným priateľom rozličný, nedá sa presne dopredu otestovať každá situácia.

  • Peter Hupka on

   Dobrý deň, v prípade problémov s aplikáciami prosím kontaktujte vývojára. Kontakt je v obchode Play.

 4. Search invalid je úplne v poriadku. Mne to tiež hádže, keď zadám príliš veľa parametrov, ktoré nevedia nájsť žiadne výsledky. Nie je to chyba toho vývojára, on využíva iba pravdepodobne API Facebooku a keď mu ten nevráti žiaden výsledok, nič sa s tým nedá robiť. V popise k aplikácii je tiež napísané, že ak zadanie neprinesie výsledok, treba vyhľadať s menším poočtom parametrov.

 5. Pingback: Facebook zdokonaľuje rozšírenú realitu | TOUCHIT

Pridaj komentár