Ide o časovo obmedzené ponuky.

Pokiaľ premýšľate, ako budete tráviť zvyšok sviatkov, máme pre vás tip na 2 hry, ktoré môžete získať zadarmo. Ide o časovo obmedzené ponuky, ktoré boli aktívne v dobe publikovania tohto článku.

Obchod GOG.com rozdáva hru Metro: Last Light Redux zadarmo. Aby ste ju získali, je potrebné si vytvoriť používateľský účet v tomto obchode alebo sa prihlásiť do už existujúceho účtu. Následne si na hlavnej stránke gog.com nájdite banner s odpočtom a ťuknite na položku Yes, and claim the game.

Ťuknutím na spomenutú položku získate hru zadarmo a prihlásite na odber marketingových emailov – ten je však možné kedykoľvek zrušiť. Metro: Last Light Redux môžete získať zadarmo do 1. januára 2021, do 15:00 hod.

Ďalším poskytovateľom hier zadarmo je už tradične obchod Epic Games Store. Ten rozdáva hru Torchlight II. V tomto prípade sa však treba poponáhľať, ponuka končí už 31. decembra 2020 o 17:00 hod. Hru je možné získať po prihlásení alebo vytvorení používateľského účtu v tomto obchode a po ťuknutí na tlačidlo GET na stránke epicgames.com/store/en-US/product/torchlight-2.

Metro: Last Light Redux

Metro: Last Light Redux v obchode GOG.com. Zdroj: GOG.com

Zdroj: GOG.com, Epic Games Store

Prečítajte si aj:

Google Stadia napína svaly: Zahrali sme si Cyberpunk 2077

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit