Stiahnite si novú verziu Opera Max 3, ušetríte na mobilných dátach

0

Opera Max 3 je VPN služba, ktorá vám pomáha šetriť dáta a zároveň sa trochu ukryť v internete.

V novej verzii prináša zlepšené používateľské rozhranie, tipy na šetrenie dát a nástroj na šetrenie dát na Facebooku. Aplikácia beží na pozadí a všetky dáta budú tiecť cez ňu. Potom si budete môcť vyhodnotiť, ktorá z aplikácií v systéme spotrebovala najviac dát a koľko ste vďaka Opera Max ušetrili. Priame porovnanie je vidno na grafe a je to podobné ako pri tejto funkcii v bežnom prehliadači Opera.

Aplikácia funguje na Wi-Fi a samozrejme na dátach operátora. Ušetrené dáta poznáte už na konci dňa a je to veľmi dobrý spôsob, ako sa zase trochu vtesnať do paušálu. Ide o to, že Opera transformuje prvky, ktoré sťahujete, napríklad kvalitu obrázkov. No na malom displeji pri bežnom surfovaní na Facebooku alebo iných stránkach vystačíte aj s týmto režimom. Nebude vôbec pôsobiť ako nútené šetrenie a vám spôsobovať horší zážitok z prezerania stránok. Kedykoľvek sa dá Opera Max vypnúť a na vyžiadanie zapnúť.

Stiahnite si

App Store

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>