SÚŤAŽ: Vyhrajte inteligentný hlasový prekladač Langie S2

2

V spolupráci s Langie.sk vám prinášame súťaž o jedinečný inteligentný hlasový prekladač Langie S2  v hodnote až 359 eur.

prekladač langie s2 balenie

Takýto prekladač Langie s kompletným balením, môžete vyhrať

Vyhrať tento praktický prekladač je jednoduché. Stačí, ak nám do 20. 11. 2019 vyplníte nižšie uvedený formulár, správne odpoviete na súťažné otázky a zaradíme vás do žrebovania

Inteligentný hlasový prekladač Langie sme v redakcii aj testovali. Úplnú recenziu spolu s videom nájdete na tejto stránke, na ktorej hľadajte aj správne odpovede na súťažné otázky.

Súťaž prebieha do 20. 11. 2019 a riadi sa všeobecnými pravidlami súťaží. Výhercu žrebujeme 21. 11. 2019 a uverejníme ho na tejto stránke. Výhercom sa stal Jozef Hanzel z Bratislavy.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

2 komentáre

  1. Jozef Hanzel on

    Keďže sa zaoberáte aj novými technológiami, bolo by vychytávkou, ak by som po zadaní PSČ automaticky vygenerovalo príslušné mesto.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>