Sygic GPS Navigation odteraz zobrazuje informácie o mobilných radaroch. Za poplatok

2

Statické radary sú naďalej súčasťou základnej licencie.

Sygic oznámil novú prémiovú funkcionalitu vo svojej aplikácii Sygic GPS Navigation – zobrazovanie informácií o mobilných radaroch. Tieto údaje sa zbierajú nielen od používateľov, ale aj z iných zdrojov, vrátane tretích strán.

Práve kvôli tomu, že Sygic za databázu mobilných radarov platí, je nové rozšírenie Mobile Speed Cam (Mobilné radary) spoplatnené. Cena je 15 eur na rok. Zobrazovanie statických radarov je naďalej bezplatné v rámci základnej licencie.

Podľa inštitútu Cochrane, ktorý analyzoval závery z 28 štúdií zaoberajúcich sa meraním rýchlosti a ich vplyvom na nehodovosť, dochádza v úskoch monitorovaných políciou k zníženiu počtu havárií až o 49 percent. Počet smrteľných nehôd sa pritom znižuje o takmer 60 percent.

Doplnok Mobile Speed Cam je dostupný v Sygic GPS Navigation pre telefóny s operačným systémom iOS aj Andorid.

Sygic GPS Navigation Mobilné radary

Zdroj: Sygic

Prečítajte si aj:

Sygic vydáva navigáciu s integrovanými platbami za elektrické nabíjanie

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

2 komentáre

  1. Článok s „naozaj hodnotným obsahom“! Stačil nadpis, lebo v článku som sa nič viac nedozvedel. Strata času!!!!!!

Pridaj komentár