Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Mimoriadny výkon v kompaktnom tele

Spoločnosť Synology Inc. dnes predstavila zariadenie DiskStation DS1019+, päťšachtové stolové NAS zariadenie, ktoré ponúka vynikajúci výkon a možnosti rozšírenia a je tou správnou voľbou pre malé kancelárie a nadšencov do IT.

„Pre profesionálnych domácich používateľov a používateľov v malých kanceláriách je vždy náročné nájsť taký NAS server, ktorý bude poskytovať súčasne vynikajúci výkon, možnosti rozšírenia a zároveň vysokú použiteľnosť. Vďaka kompaktnej konštrukcii samotnej skrine všetky tieto obavy rieši práve náš model DS1019+,” uviedol Kevin Meng, produktový manažér spoločnosti Synology Inc. “Vďaka štvorjadrovému procesoru, 8 GB pamäte a dvom slotom M.2 NBMe SSD umožňuje zariadenie DS1019+ vytvoriť medzipamäť SSD bez obsadenia miest na disky. Vďaka možnosti prekódovania videa v 4K rozlíšení v dvoch kanáloch a škálovateľnému úložisku je toto zariadenie ideálnym riešením pre multimediálne aplikácie a dokonale sa hodí k prenášaniu dátového prúdu videa s Ultra HD rozlíšením medzi vašimi zariadeniami.”

Úložný server škálovateľný vo všetkých aspektoch

Rozšíriteľná konštrukcia zariadenia DS1019+ umožňuje bezproblémové rozširovanie úložiska s minimálnym úsilím a zariadenie je tak ideálnym riešením pre zdieľanie súborov, zálohovanie dát a ich obnovu. Predinštalovaný pamäťový modul s dvomi kanálmi o veľkosti 8 GB a podpora medzipamäte NVMe SSD zabezpečuje, že bude mať zariadenie DS1019+ dostatočný výkon pre aplikácie s vysokou intenzitou vstupu/výstupu a pre nasadenie virtualizácie.

  • Škálovateľné úložisko: Až na 140 TB pomocou jednej rozširovacej jednotky
  • Dvojkanálová pamäť: Obsahuje dva pamäťové moduly o veľkosti 4 GB (celkom 8 GB pamäte)
  • Dva vstavané sloty M.2 SSD: Zvýšenie hodnoty náhodnej IOPS pomocou medzipamäte NVMe SSD
  • Vysoký výkon: ponúka sekvenčnú priepustnosť šifrovaných dát cez 225 MB/s pri čítaní a zápise

Ideálna knižnica multimédií

Vďaka podpore prekódovania videa v 4K rozlíšení v dvoch kanáloch v reálnom čase ponúka zariadenie DS1019+ pozoruhodný zážitok pri prenose dátového streamu a zdieľaní videa v Ultra HD rozlíšení. Môžete rovnako využívať technológiu rozpoznávania obrázkov ponúkanú službou Synology Moments, ktorá automaticky a bezpracne usporiada vaše cenné spomienky.

Spracuje so systémom DiskStation Manager

Zariadenie DS1019+ využíva systém DiskStation Manager, pokročilý a intuitívny operačný systém pre zariadenia Synology NAS ponúkajúci kvalitné aplikácie zvyšujúce zabezpečenie dát a produktivitu práce. Spoločnosť Synology získala celý rad mediálnych ocenení, napríklad popredné miesto v kategórii stredne rozsiahlych NAS serverov v prieskume riešení úložísk realizovaným spoločnosťou TechTarget a osem rokov za sebou prvé miesto v ankete Voľba čitateľov webového magazínu PC Mag Readers.

Ďalšie informácie o zariadení DS1019+ nájdete na stránke: https://www.synology.com/products/DS1019+

 

Značky: