Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Synology Inc. predstavila zariadenie DiskStation DS1621xs+ a zmenila tak predstavu o výkone zariadení s veľkosťou kompaktných desktopových zariadení. Spojením štvorjadrového procesoru Xeon s pamäťou ECC a integrovanými slotmi 10GbE dvíha model DS1621xs+ latku v oblasti vysoko výkonného ukladania a správy dát.

Super rýchly a super spoľahlivý mikroserver

Zariadenie DS1621xs+ obsahuje výkonný procesor Xeon, používaný aj v niektorých zariadeniach určených pre dátové centrá; tu sa však nachádza v šasi veľkosti 11.5L. Výkon sekvenčného čítania cez 3,1 GB/s a sekvenčného zápisu cez 1,8 GB/s znamená, že ešte rýchlejšie ako kedykoľvek predtým zvládne väčšie dátové prenosy a obslúži viacero používateľov. Aby sme dosiahli maximálnu spoľahlivosť, spárovali sme ho s pamäťou ECC. Vďaka úložnému systému Btrfs a našim komplexným možnostiam zálohovania dát sú vaše dáta v bezpečí.

Malé, ale predsa dosť veľké

Šesť interných 3,5-palcových šácht umožňuje využiť hrubú kapacitu úložiska až 96 TB. A pokiaľ by ani to nestačilo, môžete pridať dve rozširujúce jednotky DX517 s ďalšími 16 diskami a rozšíriť tak kapacitu až na 256 TB. Zariadenie DS1621xs+ taktiež obsahuje dve šachty M.2 2280 pre fantasticky rýchlu medzipamäť NVMe, ktorá umožňuje až 20-násobne rýchlejšiu prevádzku úložiska bez toho, aby bolo nutné obetovať iné šachty.

10× rýchlejšia sieťová prevádzka pre dôležitú prácu

Vďaka integrovanému slotu 10GbE dokončíte projekty vytvárania obsahu, rozsiahle úlohy zálohovania a čokoľvek ďalšie vyžadujúce rýchle prenosy súborov ešte rýchlejšie. Pomocou slotu pre ďalšiu kartu 10GbE môžete ešte urýchliť projekty vykresľovania vo vysokom rozlíšení a poradiť si tak s nimi lepšie, prípadne ponúkať ešte vyšší výkon prenosu pre niekoľko virtuálnych počítačov.

Používa systém Synology DSM

Správa dát by nemala byť náročná. Systém Synology DSM zjednodušuje tieto časovo náročné procesy a napriek tomu poskytuje dostatočnú kontrolu nad dôležitými rozhodnutiami. Pomocou služby Synology Drive si môžete vytvoriť svoj vlastný cloud umiestnený vo vlastných priestoroch a pomocou nástrojov Synology Active Backup Suite chrániť dáta uložené v počítačoch, virtuálnych počítačoch, službách SaaS a pod.

Značky: