Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Dve nové sieťové úložiska sú dostupné na našom trhu.
Model RS815 ako nástupca modelu RS814 prichádza v novučičkom 12-palcovom dizajne, čím je o 37 % kratší v racku ako jeho predchodca. Demoštruje tak nekompromisný výkon a funkcionality, ktorú ponúka práve v novom a ešte menšom šasi.

RS815 prichádza v úzkom dizajne, šasi ma hĺbku iba 12 palcov – je tak o 37 % kratší ako jeho predchodca, čím sa výborne hodí do prostredí rovnako industriálneho štandardu ako aj menších serverovní. Jeho základom je dvojjadrový 1,33 GHz procesor pracujúci s číslami s pohyblivou rádovou čiarkou a 1 GB pamäte RAM, spolu tak poskytujúc dostatočné multitaskingové možnosti pre multifunkčný server typu all-in-one. Duálny gigabitový LAN port podporuje failoverLink Aggregation zabezpečuje rýchlosti čítania a zápisu dát na úrovni 216 MB/s pri čítaní a 121 MB/s pri zapisovaní.

RS815 pracuje s DiskStation Manager (DSM) – najvyspelejším a najintuitívnejším operačným systémom špecializovaným pre NAS zariadenia. Jeho široké portfólio aplikácií od zdieľania cez zálohovanie až po sieťový manažment robia model RS815 vhodným pre poskytovanie kľúčových podnikových služieb a zvyšovanie produktivity práce. Ak vo firme nastane čas expanzie, môže byť tento model rozšírený až na 8 zariadení s prepojením na rozširujúcu jednotku RX415, čím vydláždi vašej firme cestu pre rast a vzrušujúcu budúcnosť.

DS1515 je prvým 5-šachotvým modelom z radu Value so štvorjadrovým CPU, hardvérovým šifrovaním, štyrmi gigabitovými LAN portami a 2 GB pamäte RAM. Model DS1515 je škálovateľný až do 15 zariadení pri pripojení s dvomi Synology DX513 a poskytuje tak až 120 TB čistej kapacity.

DS1515 prichádza so štvorjadrovým procesorom a štyrmi gigabitovými LAN portami s podporou failover a Link Aggregation, čím ponúka nezvyčajný výkon presahujúci rýchlosť zápisu 412 MB/s a rýchlosť čítania 403 MB/s pri použití konfigurácie RAID 5 v prostredí Windows®. Hardvérové šifrovanie zaručuje rýchle zakódovanie prenášaných dát a to pri rýchlosti až do 296 MB/s pri čítaní a 150 MB/s pri zápise.
Model DS1515 podporuje Synology High Availability – funkciu zabezpečujúcu redundanciu v prípade neočakávaných sieťových výpadkov a zabezpečuje tak plynulý prechod medzi hlavnými a záložnými servermi pre najvyššiu dostupnosť a pružnosť. Podpora čítacej/zapisovacej SSD cache pamäte ďalej ponúka SMB podnikom ďalšie značné zrýchlenie priepustnosti a pritom minimalizuje cenu za gigabajt. DS1515 bol dizajnový pre potreby rastúcich SMB podnikov, je totiž škálovateľný až do kapacity 15 zariadení pri spárovaní s dvomi rozširujúcimi jednotkami DX513.
Na oba modely DS1515 aj RS815 ponúka Synology nadštandardnú 3-ročnú záruku.

Značky: