Telekom: Aktivujte si 1000 GB dát pre mesiac apríl zadarmo

2

Operátor predĺžil akciu Nekonečné dáta.

Podobne ako v marci, aj od 1. do 30. apríla si môžete v Telekom aplikácii aktivovať balík Nekonečné dáta. Zákazníci s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy i Bez záväzkov si môžu aktivovať balík jeden raz v mesiaci. B2B zákazníkom (SME, TA/LA segmenty) bude balík aktivovaný automaticky na celý mesiac.

Každý používateľ dostane rovnaký objem dát vo výške 1000 GB a môže ich naplno prenášať v 4G (či 3G, 2G) sieti Telekomu. Venované dáta môže využívať naplno v súčasnej mimoriadnej situácii, keď ich najviac ľudia potrebujú pre prácu či spojenie z domu. Nevídaný balík dát umožní študovať, sledovať videá, počúvať hudbu alebo viesť konferencie a pracovať v domácom prostredí.

Platnosť dát je bez ohľadu na deň ich aktivácie do 30. apríla 23:59. Detailný návod, ako si aktivovať Nekonečné dáta, nájdete v tomto článku.

Zdroj: Telekom

Prečítajte si aj:

Aktivovali sme si Nekonečný balík od Telekomu. Takto treba postupovať

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

2 komentáre

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>