500 lístkov zadarmo.

Telekom koncom januára 2024 oficiálne spustil nový lojalitný program Magenta Moments, ktorý nájdete v aplikácii Telekom. Súčasťou tohto programu sú zľavy a iné výhody z rozličných sfér, ako je nakupovanie, cestovanie, doručovacie služby, fast-food reťazce alebo ubytovanie a zájazdy.

Telekom najnovšie v rámci Magenta Moments rozdáva 500 lístkov zadarmo na film Kolaps – ide o nervydrásajúcu drámu, ktorá sa odohráva v USA rozdelených na dve frakcie. Proti sebe bojujú odštiepené západné štáty ako Texas a Kalifornia proti štátom na východe krajiny či pobreží.

Kolaps sa odohráva v blízkej, nešpecifikovanej budúcnosti a ukazuje, kam môžu hranice ľudstva zájsť, keď sa vytratí rešpekt a porozumenie. Spoločnosť sa dostane do občianskej vojny a jej súčasťou je zrazu boj o vodu, suroviny, neutíchajúce výbuchy v mestách či ostreľovači na strechách budov.

Film sleduje skupinu žurnalistov, ktorí sa snažia dostať do Bieleho domu a urobiť interview s prezidentom USA, ktorého už rok naživo nikto nevidel…

Do Magenta Moments pribudli v apríli aj ďalšie ponuky, ako je 29-eurová zľava od Pelikánu, 20 % zľava na produkty Tescoma, zľava 200 eur na výlet do Dubaja a pokračuje aj 22 % zľava na výrobky Samsung. Prebieha nová súťaž o rodinný výlet na Maltu.

V Magenta Moments sú aj viaceré ponuky ku Svetovému dňu Zeme – 50 % zľava na mesačný poplatok v GreenWay, 20 % zľava na nákup ekodrogérie Tierra Verde a 18 % zľava na nákup v Powerlogy. Program Magenta Moments nájdete v mobilnej aplikácii Telekom.

Telekom: Magenta MomentsZdroj: TOUCHIT
Telekom: Magenta Moments

Zdroj: Telekom

Prečítajte si aj:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit