Telekom po predstavení nového exkluzívneho hudobno-dokumentárneho kanálu Folklorika priniesol zákazníkom Magio televízie niekoľko ďalších noviniek.

Operátor od 31. mája rozšíril základný balík, do ponuky zaradil úplne nové kanály a opäť obohatil aj ponuku HD obsahu. Do základného balíka v Magio IPTV pribudlo množstvo prevažne spravodajských a zahraničných kanálov, ktoré boli doteraz dostupné v prémiových balíčkoch. Diváci tak získali stanice Bloomberg, BBC World News, TVP Info, Rai news, France 24, France 24, Russia Today, ORF1, PRO 7 a Deutsche Welle.

Do ponuky pribudlo aj niekoľko úplne nových kanálov, väčšina z nich už do základného balíka. Zákazníci IPTV tak bezplatne získali kanály TV Noe, hudobný kanál TV Rebel a v piatok pribudne aj už avizovaný exkluzívny hudobno-dokumentárny kanál Folklorika. Ten rozšíri aj ponuku satelitnej televízie Magio Sat, do ktorej tiež pribudol maďarský kanál M3 (Maďarský balíček Extra).

Cartoon Network aj pre nižšie balíky a detské kanály dočasne zadarmo

Telekom takisto sprístupnil obľúbený kanál Cartoon Network pre používateľov s nižšími balíkmi. V IPTV sa natrvalo presunul z XL balíka do voliteľného balíčka Hudobný a detský, zákazníci Magio Sat ho nájdu už v balíku L.

Celý jún budú navyše bezplatné dostupné TV kanály Ťuki TV, Nick Jr, Megamax a Duck TV, na satelite to budú stanice Nick Jr a Ťuki TV. V ponuke Magio Sat sa vymenila SD verzia kanálu Ťuki TV za jeho HD variant.

Zdroj: Telekom

Prečítajte si aj:

VIDEO TOUCHIT: Telekom predstavil nový TV kanál. Zameria sa na slovenský folklór (doplnené o video)

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit