Telekom po 6 rokoch vynovil portfólio predplatených služieb.

Telekom predpokladá, že je na Slovensku približne 2 400 000 predplatených SIM kariet. A práve tento trh chce osloviť novinkami, ktoré predstavil na dnešnej tlačovej konferencii.

Easy karta končí, nahradí ju Predplatenka. Tak sa nazýva nová predplatená karta, ktorá chce zaujať nielen z hľadiska hlasových služieb, ale aj dátami. Easy karty sa prestanú predávať v týždni od 7. septembra 2020 a v rovnakom čase sa spustí predaj novej Predplatenky.

S predplatenou kartou Predplatenka telefonujete za poplatok 10 centov za minútu. V rámci jedného dňa pretelefonujete maximálne 50 centov, zvyšné hovory nad túto sumu sa už neúčtujú. Rovnaké ceny sa aplikujú aj v prípade SMS správ.

Telekom Predplatenka ceny za hovory a správy

Telekom Predplatenka ceny za hovory a správy

K dispozícii bude takisto služba Nekonečné volania na mesiac, ktorá vám za poplatok 2,5 eur ponúkne neobmedzené volania na jedno telefónne číslo počas 30 dní – v ľubovoľnej sieti. Predplatenku bude možné zaradiť aj do skupiny Magenta 1, v rámci ktorej je k dispozícii benefit neobmedzených volaní a SMS správ.

Telekom k Predplatenke ponúka viacero dátových balíčkov:

  • denné balíky: 300 MB za 50 centov, 2 GB za 1,5 eur, nekonečné dáta za 2 eur (ten si môžete aktivovať iba cez Telekom aplikáciu)
  • 10-dňový balík: 1 GB za 2 eur
  • 30-dňový balík: 1 GB za 3 eur, 3 GB za 6 eur, 5 GB za 8 eur
Telekom Predplatenka dátové balíčky

Telekom Predplatenka dátové balíčky

Pri zriadení novej Predplatenky alebo po prenesení vášho čísla dostanete jeden benefit na 30 dní zadarmo. Môžete si vybrať Nekonečné volania na 1 číslo alebo 1 GB dát.

Telekom sa snaží motivovať používateľov k zriadeniu Predplatenky aj špeciálnou akciou, ktorá štartuje s jej uvedením na trh. V rámci tejto akcie dostanú používatelia Predplatenky neobmedzené dáta každý piatok počas obdobia 3 mesiacov. Tento benefit je potrebné aktivovať v Telekom aplikácii a k dispozícii je po prvom dobití predplatenej karty.

Cena novej SIM karty Predplatenka je 5 eur. S novou SIM kartou získate úvodný kredit vo výške 10 eur, platnosť kreditu je 12 mesiacov.

Telekom Predplatenka benefity a parametre

Telekom Predplatenka benefity a parametre

Zdroj: Telekom

Prečítajte si aj:

Telekom predstavil 16 nových T paušálov: Nechýba skutočné nekonečno

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit