Na tlačiarni EPSON SC-P800 s novou voliteľnou jednotkou na podávanie papiera v rolkách môžu fotografi a umelci tlačiť fotografie až do formátu A2.

Spoločnosť Epson predstavuje novinku vo svojom rade profesionálnych fototlačiarní, SureColor SC-P800. Táto tlačiareň je vhodná pre profesionálnych fotografov a umelcov. Umožňuje tlačiť výnimočne kvalitné realistické fotografie s plynulými prechodmi a jemnými tónmi. K tlačiarni formátu A2 možno prikúpiť voliteľnú jednotku na podávanie papiera v rolkách, takže používatelia môžu teraz ľahko vytvárať fantastické výtlačky na väčších médiách (napr. panorámy a transparenty).

allvp800-20-

Táto profesionálna tlačiareň tlačí odolné a kvalitné fotografie, ktoré môžete predávať, vystavovať alebo zaradiť do svojho portfólia. Tlačiareň SC-P800 možno tiež použiť na tlač radu ďalších kvalitných dokumentov, ako sú diplomy, osnovy, prezentácie alebo vizualizácie.

Tlačiareň používa atrament UltraChrome HD – novú deväťfarebnú sadu atramentov, ktorá bola prvýkrát použitá vo fototlačiarni SC-P600 formátu A3 +. Táto sada atramentov poskytuje široký farebný priestor a najhlbšie odtiene čiernej. Užívatelia tak môžu tlačiť fotografie s úchvatným rozsahom presných farieb a sýtou čiernou. Sada atramentov sa ďalej vyznačuje vyššou odolnosťou voči svetlu. Vaše výtlačky tak vydržia oveľa dlhšie.

SC-P800 je následníkom úspešného radu fototlačiarní Stylus Pro38xx. Tento nový model je prvou a jedinou stolnou tlačiarňou A2 na trhu s voliteľnou jednotkou pre papier v roliach. Vďaka tomu je ideálny pre fotografov a umelcov, ktorí chcú ľahko tlačiť rozsiahle panoramatické fotografie na neštandardné formáty, ako sú transparenty či galerijné plátna.

allbp800-23-
Vďaka radu doplnkových funkcií sa tlačiareň SC-P800 veľmi ľahko používa. S unikátnym 2,7″ farebným dotykovým displejom3 možno ľahko prepínať tlač na rôzne médiá a sledovať stav tlačových úloh.

Tri dráhy papiera, vrátane novej prednej dráhy pre umelecký papier, uľahčujú zakladanie papiera a prepínanie medzi jednotlivými formátmi médií. Tlačiareň používa 80ml zásobníky atramentu, a preto je ideálna pre veľké objemy tlače fotografií, lebo nie je potrebné často vymieňať atrament. Nový moderný dizajn dodáva tlačiarni SC-P800 luxusný vzhľad. SC-P800 je tlačiareň formátu A2 s najmenšími rozmermi na trhu3, takže sa zmestí do obmedzených priestorov doma či v štúdiu.

Pokročilé možnosti pripojenia zvyšujú flexibilitu tlačiarne SC-P800. Ide o prvú 17 palcovú tlačiareň A2 s rozhraním Wi-Fi na jednoduchú bezdrôtovú tlač. SC-800 podporuje riešenie Epson Connect umožňujúce jednoduchú mobilnú tlač z radu zariadení, ako sú tablety, počítače alebo inteligentné telefóny. Vďaka technológii Wi-Fi Direct je tiež možné tlačiť fotografie z vybraných zariadení bez nutnosti pripojenia k bezdrôtovej sieti. Tlačiareň SC-P800 bude možné zakúpiť od 1. júna 2015

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.