Tip na darček: Zoner Photo Studio X s darčekom zadarmo

0

Blížia sa Vianoce, magické chvíle, kedy prichádza čas na veľa fotografií a na ich spracovanie. Využite preto tieto chvíle na obdarovanie seba, alebo svojich blízkych. Program Zoner Photo Studio v slovenčine teraz získate v exkluzívnej krabicovej verzii.

Balenie inštalačnej sady dodá darčeku exkluzívny vzhľad. Obsahuje  plnofarebnú praktickú príručku priamo od tvorcov programu. Obsahuje až 160 strán a venuje sa aj novinkám ZPS X. Naučíte sa prácu s vrstvami, s rozšírenými nedeštruktívnymi úpravami, výrobu fotopredmetov a strihu videa. Súčasťou balenia je aj 8 GB USB flash disk.

V rámci akcie tiež získate a j tlač 15 fotografií v rozmere 10 x 15 cm zadarmo. Fotky si priamo v  Zoner Photo Studiu  upravíte a necháte si ich vytlačiť a doručiť k vám domov. Rovnako doručenie darčekového balenia s inštalačnou sadou získavate zadarmo.

Cena: 47,88 eur za ročnú licenciu
Možnosť objednania tu>>

 

 

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>