Nokia 9: Toto je fotka, ktorú odfotil smartfón s piatimi zadnými fotoaparátmi

1

Oficiálne predstavenie bude v nedeľu 24. februára.

Na MWC spoznáme aj dlho očakávaný smartfón Nokia 9. Informácie o ňom kolovali na internete už niekoľko rokov a teraz by sme sa ho mali konečne oficiálne dočkať.

Nokia 9 zaujme najmä tým, že ponúka až 5 zadných fotoaparátov. Na rozdiel od konkurenčných telefónov však nie je každý fotoaparát určený pre iný účel. Nokia 9 fotí so všetkými zadnými fotoaparátmi súčasne a následne skombinuje získané snímky do výslednej fotky.

Sami sme zvedaví, ako budú vyzerať fotografie z Nokie 9 a či bude rozdiel v porovnaní s bežnými smartfónmi viditeľný. Určitú predstavu si môžete spraviť pomocou tejto aplikácie, ktorú zdieľať Edoardo Cassina z Nokie. Podľa jeho slov je fotka „odfotená a upravená na Nokia telefóne„.

A hoci Edoardo nespomína konkrétne Nokiu 9, je zrejmé, že toto je prvá oficiálne zverejnená fotografia, ktorú odfotila očakávaná novinka od Nokie. Čo na ňu hovoríte?

Zdroj: Instagram

Prečítajte si aj:

MWC 2019: Čo prinesie najväčšia výstava smartfónov na svete?

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

Pridaj komentár