Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Novou PR agentúrou, ktorá preberá od 1. februára kompletnú starostlivosť o externú komunikáciu spoločnosti, sa stala agentúra W.R.P.R. a jej Managing director Ivan Rudolf sa zároveň stáva novým externým hovorcom Towercomu.

Spoločnosť Towercom, a.s., poskytovateľ služieb digitálneho terestriálneho vysielania bude aj naďalej pokračovať v otvorenej a transparentnej komunikácii so svojimi obchodnými partnermi ako aj médiami. K hlavným prioritám novej PR agentúry patrí komunikačná podpora ďalšiemu rozvoju terestriálneho vysielania a zviditeľňovanie pripravovaných projektov dostupných cez anténu.

Doterajší marketingový manažér a hovorca spoločnosti Towercom, a.s. Michal Šuran zo spoločnosti odchádza. „Michal Šuran sa podielal na významných projektoch v oblasti digitalizácie televízneho vysielania. Ďakujem mu za doterajšiu spoluprácu a želám veľa úspechov v jeho ďalšom rozvoji”, povedal Ivan Peschl, generálny riaditeľ spoločnosti, Towercom, a.s.

Novým kontaktom pre média bude od 1. februára Ivan Rudolf, ktorý prevezme aj funkciu externého hovorcu spoločnosti. “Tešíme sa na spoluprácu, manažment v Towercome je veľmi dynamický a bude zaujímavé spoločne realizovať nové komunikačné výzvy,” povedal managing director W.R.P.R.

Značky: