Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Toyota zverejnila novú reklamu modelu  Tacoma, v ktorej si zahral vedľajšiu úlohu  legendárny Chuck Norris. Ako k tomu prišlo? Stačilo, aby sa majster bojových umení podpísal na blatník auta a americký pick-up Toyoty okamžite prevezme jeho schopnosti a stane sa hviezdou akčných filmov.

Super  schopnosti strážcu Texasu

Toyota Tacoma je známa svojou odolnosťou a off-roadovými schopnosťami. Odkedy sa slávny strážca Texasu podpísal na jej blatník, Tacoma je schopná rýchlejšie stáť ako vy bežíte, prebrodiť vlny, aj víťaziť v šachu.

Blízky pomocník

V krátkej reklame Toyoty Tacoma neúnavne zachraňuje ľudí z problémov. Brázdi púšť, aby zachránila strážnika uviaznutého v pohyblivom piesku, je na mieste, keď stavebný robotník padá z lešenia priamo na auto a dokonca sa vyšplhá na strom po uväznenú futbalovú loptu. A keď práve nepomáha iným, teší sa Tacoma zo života a surfuje po vlnách oceánu, tancuje na diskotéke alebo na ulici premôže  zločinca.

Toyota ako hviezda akčných filmov

Chuck Norris je  síce schopný vyrátať rýchlosť auta podľa farby karosérie, ale toto určite nečakal – že ho v akčnom filme nahradí pick-up Toyoty. Na konci reklamy by ste rozhodne mali venovať pozornosť stene za stolíkom dôstojnej hercovej agentky – Tacoma sa tam vyníma na plagáte v štýle 80-tych rokov.  Režisérom reklamy je Andreas Nilsson, známy réžiou videoklipov pre spevácke  hviezdy ako sú Moby, 2 Chainz alebo Jose Gonzalez.

Plnokrvný teréniak

Jeden z vtipov hovorí, že keď Chuck Norris spadol pod vlak, stav vlaku bol označený ako kritický.  A to isté vraj dokáže aj Tacoma, ale doma to radšej neskúšajte… Sériovo vyrábané vozidlo síce nemá superschopnosti Chucka Norrisa, ale disponuje výkonom 282 kW 3,5-litrového motora V6 alebo  161 kW v prípade motora R4 s objemom 2,7 litra. Obidva motory spolupracujú so šesťstupňovou manuálnou alebo automatickou prevodovkou. Milovníci off-roadu majú k dispozícii verziu TRD Pro s tlmičmi značky Fox, vyššou väčšou svetelnou výškou, posilneným zavesením a možnosťou vybaviť auto šnorchlom TRD Desert Air Intake.

Značky:

Komentáre sú uzavreté