Štíhla a ľahká klávesnica so stojančekom poskytuje pohodlné písanie a jej konštrukcia ju umožňuje nosiť všade so sebou

Spoločnosť Logitech predstavila prenosnú klávesnicu Logitech® Keys-To-Go pre mobilné zariadenia s operačnými systémami Android a Windows. Logitech Keys-To-Go, ktorá je už dostupná aj pre zariadenia s iOS, je štíhla samostatná klávesnice pripájaná cez rozhranie Bluetooth, ktorá sa všade vojde a preto si ju môžete so sebou vziať kdekoľvek.

Logitech_KeysToGo for Android_Product_1

Vďaka štíhlemu a ľahkému vyhotoveniu klávesnicu ľahko vsuniete do kabelky, plážovej tašky, vrecka saka, či bundy bez toho, aby zaberala cenný priestor alebo vás nejako zaťažila. Klávesnica Logitech Keys-To-Go je potiahnutá tkaninou FabricSkin, ktorá odpudzuje vodu. Pomáha ju tak chrániť pred obliatím a nečistotami, takže ju môžete ľahko utrieť keď ju oblejete a ochráni ju aj pre pred omrvinkami. Je dostatočne odolná pre najrôznejšie situácie – doma, či vonku.

Logitech_KeysToGo for Android_Product_6

Napriek svojej neuveriteľnej štíhlosti má klávesnica Logitech Keys-To-Go optimálne rozložené klávesy pre pohodlný pocit pri písaní a tiež samostatný rad vyhradených tlačidiel s klávesovými skratkami operačných systémov Android a Windows, aby jej použitie bolo praktickejšie a produktívnejšie. Táto verzia klávesnice pre Android a Windows navyše obsahuje skladací stojan, ktorý uľahčuje pohodlné písanie napr. na smartfónoch. Tento prenosný stojan sa pripojí ku klávesnici a podrží váš smartfón vo vzpriamenej polohe.

Logitech_KeysToGo for Android_Product_3

Klávesnica Logitech Keys-To-Go bude dostupná pre zariadenia na platforme Android 4.1 a vyššom alebo s operačným systémom Windows 7 a novším. V Európe bude začiatkom apríla 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 69,99 €.

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.