Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Diváci si v ponuke UPC môžu vybrať spomedzi až 12 detských staníc. 

Zákazníci spoločnosti UPC, vedúceho káblového operátora na Slovensku, sa môžu tešiť na nový program v ponuke digitálnej televízie. Programovú ponuku v týchto dňoch obohatila nová detská stanica Nicktoons, určená pre deti vo veku 4 až 10 rokov. Nicktoons oslovuje detského diváka pestrou ponukou vtipných a zábavných animovaných príbehov a rozprávok, ako sú napríklad Spongebob, Tučniaci z Madagaskaru, Alvin a Chipmunkovia, a mnohých ďalších obľúbených detských titulov.

Stanicu Nicktoons nájdu zákazníci UPC v ponuke programových balíčkov Komfort, Komplet a tematického balíčka Kids, a tiež v ponuke mobilnej televízie Horizon GO. Nicktoons sa stáva ďalšou stanicou určenou pre detských divákov, ktorí si v ponuke UPC nájdu spolu až 12 staníc. Okrem Nicktoons sú to stanice Nickelodeon, Nick Jr., RiK HD, Duck TV, Disney Channel, Duck TV HD, Jim Jam, CS Mini, Minimax, Cartoon Network HD.

Spoločnosť UPC zaradením stanice Nicktoons pokračuje v neustálom skvalitňovaní a rozširovaní programovej ponuky, v snahe vychádzať v ústrety požiadavkám a predstavám svojich zákazníkov. Zaradením novej detskej stanice ponúkame našim zákazníkom najširšiu ponuku programov pre deti, ktorá obsahuje až 12 programov určených pre všetky detské vekové skupiny. Samozrejme, aj novú stanice si užívatelia našich TV služieb môžu pozrieť tak na TV obrazovkách, ako i na všetkých pripojených zariadeniach. Aj týmto napĺňame našu ponuku Happy Home®, ktorá poskytuje zábavu pre všetkých členov domácnosti na všetkých pripojených zariadeniach,“ uviedol Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.

Značky: