Uvedenie smartfónu LG G7 na trh sa opäť odkladá na neskôr

0

Na dobré si budeme musieť chvíľu počkať.

LG G7 ako vlajková loď a pokračovateľ úspešnej série G, príde na trh neskôr. Pôvodne sa predpokladalo, že ho firma predstaví už v januári. Teda ešte pred konaním výstavy MWC 2018 v Barcelone. Nakoniec, podľa posledných správ z Južnej Kórei to vyzerá, že G7-čka bude predstavená až po tejto výstave. To by bola zmena oproti minulému roku a hovorí sa, že bude predstavená v marci 2018.

Správa ďalej hovorí o tom, že predaj by mal byť začatý už v apríli tohto roku. Anonymný pracovník jedného z troch telekomunikačných operátorov SK Telecom, KT a LG Uplus hovorí práve o aprílovom spustení predaja. Očakáva sa termín 2. apríl, po ňom budú s niekoľko týždňovým odstupom nasledovať Európa a USA.

Podľa dohadov by mal mať smartfón procesor Snapdragon 845, bezrámikový displej typu OLED a dva fotoaparáty. Hovorí sa aj o možnosti skeneru očnej dúhovky.

Zdroj: Android Pure

Prečítajte si aj:

VIDEO TOUCHIT: Crash test LG Q6 – prechádzali sme s ním tankom a strieľali z pištole. Neuveríte, čo všetko vydržal

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár