Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Televízna platforma Plustelka, ktorej prevádzkovateľom je spoločnosť Towercom, a.s., v spolupráci s Viasat pripravili pre nových, ako aj pre verných zákazníkov, ktorí sledujú alebo chcú sledovať obľúbené dokumentárne stanice Viasat Explore, Viasat History a Viasat Nature, pestrú jeseň v podobe zaujímavých darčekov a najmä ušetrených peňazí.

Noví zákazníci Plustelky majú jedinečnú šancu ušetriť až 30 EUR pri zakúpení DVB-T2 set-top boxu Alma Plustelka. Od 1.októbra ponúka Plustelka pri zakúpení Alma T300HD Plustelka jesennú zľavu 30 EUR z koncovej ceny zariadenia alebo 15 EUR z koncovej ceny modulu Plustelka SMIT alebo Strong, ak si zákazník zároveň objedná platenú programovú ponuku minimálne na 3 mesiace. Akcia platí do 15. novembra 2016 alebo do vyčerpania zásob.

Ponuku je možné využiť u každého zmluvného predajcu Plustelky, ktorý nové zariadenie aj zaregistruje a aktivuje rozšírenú ponuku Plustelka Štandard, tak aby bolo prijímacie zariadenie okamžite pripravené na príjem Plustelky. Zákazník k tomu navyše získa ešte jeden mesiac ako extra bonus. Takže ak doteraz niekto váhal, teraz je ten správny čas na Plustelku.

Plustelka si zároveň cení aj vernosť svojich existujúcich zákazníkov, pre ktorých pripravila  špeciálnu súťaž. Každý zákazník Plustelky, ktorý bude mať v posledný októbrový deň, teda 31.10.2016, uhradený aspoň 1 mesiac plateného balíčka Plustelka štandard, bude automaticky zaradený do žrebovania o atraktívne ceny. Odmenených bude až 6 šťastných účastníkov, pričom 1. cenou je špičkový 43-palcový televízny prijímač LG s podporou DVB-T2/S2/C HEVC, CI+ slotom, USB, Wifi a HbbTV. Druhou až šiestou cenou je ročné predplatné Plustelka Štandard.

Podrobné informácie o kompletnej ponuke Plustelky a Voľnej telky získajú diváci na webovej stránke www.plustelka.sk, na infolinke 0650 44 44 00 alebo u predajcov anténovej techniky.

Značky: